Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hol éreztétek először a...

Ti hol éreztétek először a babát, buborékot, pontot először amikor terhesek lettetek? A hasatok melyik részén (alul a gyomornál vagy hol)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alul, a köldök alatt. Én a 15.héten éreztem, akkor még olyan pici, hogy a gyomor körül nem érezheted, a méh máég nincs akkora.
2012. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!várom a többi tapasztalatot!
2012. jún. 3. 20:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Én pár napja ereztem először a hasam aljanal,jobb oldalon egészen lent. Még nem éreztem ilyet azelőtt abból tudom hogy ő volt az.azóta 2x éreztem egyenlőre bujkál 16hetes kismama
2012. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15 hetesen,egészen alul a szemérembomb felett,két csípő között középen.
2012. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lent a köldök alatt pár centire. A méh még nagyon lent van, csak itt lehet a babát érezni.
2012. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi köszi a válaszokat!várom a többi választ!
2012. jún. 3. 20:41
 7/14 A kérdező kommentje:
és egész korai terhességnél mit kellene éreznem?(7hét)
2012. jún. 3. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Egészen lent,a szeméremdomb fölött közvetlenül,már a 15.hét környékén,3.baba.
2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mert csak a köldököm körül fura egy kicsit.de az is inkább akkor amikor eszem.meg mintha valaki nyomná befelé a köldököm.ez normális?
2012. jún. 3. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Alul a pocakban most nagyüzemben folynak a munkálatok,úgyhogy igen,normális,hogy furcsákat érzel néha.A puffadás,teltségérzet is nagyon gyakori,a hormonok miatt lassuló bélműködés miatt.A köldök körül inkább ez okozza azokat az érzéseket,amiket leírtál.Ha megmozdul majd a babád(nyilván mozog mindig,csak nem érezzük)azt nem fogod összetéveszteni semmivel,annyira egyértelmű lesz.
2012. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!