Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nagyon fontos kérdés,...

Egy nagyon fontos kérdés, sajnos a nete nem találtam semmit?

Figyelt kérdés
Korai terhesség esetén, igaz fent van a méhszáj, nehezen elérhető...stb., de ha szeretkezem a párommal normális hogy egy időre jól elérhető lesz? Utána visszahúzódott! Csak nem tudom mire véljem, félek hogy a szexszel ártok a babámnak, orvossal még nem tudtam beszélni, nem fájt a szex és nem is véreztem utána csak a méhszájam állapota változott, aki tud kérem segítsen! Nagyon aggódom!

2012. jún. 3. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korai terhesség esetén leginkább ne nézegesd a méhszájad.
2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A méhszáj konzisztenciája egyébként egy nap alatt kb. 30x változik.
2012. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
honnan tudod,hogy hol van a méhszájad?
2012. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek, ha már összejött a baba, ne figyeld tovább.

Nem tudom hány hetes vagy, de a méh elkezd alakulni, változni, és így a vérbőség miatt is lejjebb kerülhetett már picivel.

Amúgy a szex nem árt neki, de a méhszájat nem szabad "döngölni", erre figyelnetek kell együttlét közben. Ha csak érinti a férjed, az nem gond.

2012. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Természetesen nem vagyok olyan felelőtlen, hogy úgy nézegessem a méhszájamat, csak kíváncsi voltam, és megijedtem hogy mi miért történik! Kedves utolsó, ha olvasol még, kifejtenéd bővebben, ezt a vérbőséges dolgot? Hogy ez igy akkor normális? Mikor lesz a méhszájam állapota "fix" ?
2012. jún. 4. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem lesz fix, ugyanis mind terhesen, mind nem terhesen állandóan változik.
2012. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A terhesség legelején is vérbő lesz a méh a beágyazódást követően, így lejjebb kerülhet a méhszáj is.

A terhesség vége felé meg egyre lejjebb kerül a teher miatt...

2012. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de sajnos megjött. de megfogadok egy két tanácsot, nem vizsgálgatom magam, fölösleges reményekért.
2012. jún. 6. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!