Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi nyugtassatok meg....

Légyszi nyugtassatok meg. Másnak is volt ilyen? 18 hkm

Figyelt kérdés

Pénteken elkezdett szúrkálni a petefészkem körül. Időnként, úgy kb. 5 percenként pár másodpercig tartó szúrást éreztem. Gondoltam, biztos nyúlnak a szalagok stb. attól van. De nem múlt el, ha feküdtem akkor sem volt jobb. Tegnap már a hüvelyemben is éreztem néha-néha feszülést, ilyen volt korábban is, de nem ennyire intenzíven. Ma reggel mentem a terhesgondozóba, ahol a dokit hidegen hagyta mindez, nem vizsgált meg. A vizeletben genny volt. Csütörtökön kell visszamennem.

Azt mondta a szúrkára hogy normális.

Haza jöttem, de csak nem hagyott nyugodni. (korábban volt egy vetélésem, 10. hetesen pedig hematóma)

Bementem most délután az ügyeletre, ahol megvizsgáltak, és hála az égnek minden rendben van. Méhszáj zárt, a baba fejlődik.

A méhemben még mindig érek nyilalást, néha a végbelemben is, a petefészkem már kevésbé fáj.

Mással is volt már ilyen? Esetleg lehet, hogy felfáztam? Az milyen tünetekkel jár? Nincs semmi különös folyásom, nem fáj pisilés közben sem.

Nyugtassatok meg kérlek!!!


2012. jún. 4. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy felfázás lenne, az állandó pisilhetnékkel járna és fájna a hüvelyed egyfolytában (nem a méhedből indulna ki, vagy a petefészkedből). Ha a dokik mindent rendben találtak, akkor ne idegeskedj! A vizeletben genny volt, ezt ki mondta? Mert ha nem orvos, akkor lehet, hogy csak egy pici folyás került bele, amiről te nem tudsz. De ha doki mondta, akkor szerintem találtak volna valami rendelleneset, mert csak úgy simán genny nem igazán lehet a vizeletedben (hacsak nem a húgycsöveddel van gond, de mint mondtad, a petefészeknél fáj). Szóval először is nyugi! Másodszor meg pihenj, ne hatsd túl magad, ne emelj, kíméld magad. Igyál sok folyadékot, úgy alapból is. Nem lehet, hogy... székelned kell?? Csak mert lehetséges, hogy szorulásod van és azt a fájdalmat érzed úgy, mintha a méhed fájna...
2012. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha genny volt a vizeletben azt mindenképp ki kell deríteni hogy mitől van.

Az első hónapokban nekem is intenzíven görcsölt a hasam, de körülbelül a 25. héten már nem éreztem ilyesmit. A jóslók meg 31 hetesen kezdődtek. Ha azt mondták zárt a méhszájat akkor nyugodj meg de ki kell deríteni mitől gennyes a vizelet. Az én tippem hogy felfáztál, én sokszor csak abból vettem észre hogy felfáztam hogy sűrűn jártam pisilni.

2012. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vizeletben lévő gennyet nem szokták fél vállról venni, ezért is hívtak vissza, szerintem. Ha fertőzés miatt van (általában igen) akkor előfordulhat, hogy bekerül a hüvelybe is a baktérium és okozhat gondot. Furcsa, hogy nem küldtek laborra és vizeletvizsgálatra, és nem írtak fel semmit. Az elején én is éreztem ilyeneket, de genny soha nem volt a vizeletemben, ha picit is éreztem bevettem Walurinált azt lehet a terhesség alatt is szedni (korábban sok problémám volt).

36 hetes kismama

2012. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A terhesgondozóban havonta nézik a vizeletet, ott állapították meg, hogy gennyes. Csütörtökön kell vinnem ismét, azt mondta a doki (mint ahogy az első hozzászóló), hogy lehet, hogy egy kis folyás került bele.

Felfázás tüneteim ugyan vannak, mert nagyon sűrűn járok pisilni. De ez már a terhesség kezdete óta így van, éjjel 3-4x megyek ki, napközben is kb. óránként.

Pihenek, fekszek, csütörtökön meglátjuk, hogy milyen lesz a vizeletem.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 4. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nekem amikor hólyaggyulladásom volt és kezdődött, akkor szurkálásokat éreztem a húgycsőnél és a hólyagomnál. A genny nem jó, nem felfázás, inkább baci.

36 hetes kismama

2012. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!