Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg KÉRLEK!...

Nyugtassatok meg KÉRLEK! Másfél hete voltam dokinál. Akkor azt mondta menstruációm alapján 5 hetes terhes vagyok. Az embrió 4mm, még nem detekit. (ezt nem tudom mit jelent) Hülyén fog hangzani a kérdés. Tuti nem lehetek 7 hetes?

Figyelt kérdés
A menstruációm pontosan meg jött. A menstruációm előtt három nappal (aktus után két hétre) csináltam egy tesztet, az negatív lett.
2012. máj. 29. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt nem értem,embriót látott,de megjött pontosan a menzeszed,és a teszt negatív?
2012. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha pontosan megjött, akkor hogy lehettél 5 hetes? és mikor volt a tesz?
2012. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, tényleg elég értetlenül írtam le. az utolsó mensim április 13-án volt. Előtte három nappal csináltam tesztet, (aktus után két hétre) az negatív lett. Másfél hete voltam dokinál, és akkor mondta, hogy 5 hetes terhes vagyok a menstruációm alapján.
2012. máj. 29. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de mindenesetre amit az alapkérdésedben leírtál, az azt jelenti, hogy terhes vagy, és valószínű nincs 7 hetes, mert szívverés még nem detektálható.
2012. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, már értem:)


A terhességet mindenképpen az utolsó mensi alapján számolják, ez azt jelenti, hogy nagyjából április 27 körül estél teherbe.

Most 6 hét 4 napos vagy mensi szerint, vagyis másfél hete valóban 5 hetes terhes voltál.

2012. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De az még nem embrió! Csak petezsák......nem?
2012. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!