Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vegyem be a terhes...

Mikor vegyem be a terhes vitamint, hogy ne legyen hányingerem tőle? Esetleg milyet javasoltok a mostani helyett? Többi lennt.

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja szedek Ladeevit terhes vitamint!eddig legtöbbször reggeli előtt vettem be(legközelebb megpróbálom reggeli közben),de eleinte nem volt semmi bajom tőle...mostanában,kb másfél hete egyre erősebb hányingerem van dél fele és kitart késő estig,de már a 10.hetemben vagyok a babócával!azért gondolom,hogy a vitamintól lehet,mert ma kipróbáltam,hogy nem vettem be és ma nem is volt semmi bajom,meg nincs undorom a szagoktól vagy ilyesmi,hogy késői terhességi tünet lenne...valami tipp,hogy mikor kellene bevennem vagy hogyan,esetleg,hogy mire váltsak?előre is köszönöm!

#Terhesvitamin!
2012. jún. 4. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt szedek,és én vacsi után veszem be,de nekem semmi panaszom nincs tőle!

2012. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Evés közben próbáld meg! nekem az bevált!én reggeli közben veszem be! semmi bajom tőle:)
2012. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én gravidát szedtem "anno", és ha nem ettem előtte, olyan hányingerem lett, hogy még majdnem szédültem is...:) Amit Te szedsz, nem ismerem, de szerintem próbáld ki valamelyik étkezés után!

Boldog babavárást!:)

2012. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!holnap megpróbálom reggeli közben,ha nem válik be akkor meg este...hátha!pedig eddig úgy örültem,hogy semmi nyavalyám nincs! :)puszi nektek!
2012. jún. 4. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ebéd után szoktam bevenni, bár én Elevitet szedek, de semmi gondom nem volt tőle.
2012. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Femibiont szedek és vacsora előtt veszem be.

36 hetes kismama

2012. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tablettás nem jött be, ezért folyékonyat szedtem, Hipp natal-t. Finom gyümölcsös. Attól nem volt hányingerem.
2012. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden vitamintól hányingerem volt, mindegy milyet szedtem, mindegy mikor szedtem. A Hipp Natal vált be valamennyire, de az sem volt tökéletes, az orvosom azt mondta, ami nem megy nem kell erőltetni, valószínű, hogy a szervezetemnek nincs rá szüksége még babával együtt se. Egészséges kislányom született időre, azóta sincs baj vele egészség terén.
2012. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én reggel ettem, mert általában akkor jött a hányinger.Mielőtt bevettem megittam egy pohár kakaót.Aztán fél óra szünet, ha bennt maradt tudtam enni és ha az is okés volt bevettem a vitamint. Ez 3-4 hétig így volt. Én az Omega3 miatt voltam rosszul, már a szagától is rám jött a hányás. Ja vacsi előtt is kakaó volt, mert másképp kijött volna az ebéd is.Lehet az is, hogy vitamint kellene váltanod, vagy külön külön bevenni. Én pl.:külön dobozosokat használtam, (Lenkei Gábor -féle vitaminok)így az elején amit nem bírtam nem vettem be.Ha normálisan táplálkozol nem olyan őrült nagy szerepe van a vitaminoknak,de azért én is ettem és nagyobb dózist mint ami a terhesvitaminokban van. Super is volt tőle a szintem.
2012. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!