Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és már...

7 hetes terhes vagyok és már az első-második héttől kezdve hányingerem van egész nap. Már 3 napja reggelente hányok is, ez normális nem túl korai?

Figyelt kérdés
És esténként a hasam görcsöl ,puffad.
2011. dec. 22. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én az első 12 hétben a wc-n laktam. Vagy hánytam (nem csak reggel) vagy pisilni kellett. A görcsre szedj magnerotot.
2011. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 hétben nem lehettél rosszul, hiszen akkor még nem is voltál terhes. Utána a beágyazódás is eltart egy ideig, legkorábban a 4. héttől lehettél rosszul kb. Ez viszont teljesen normális.
2011. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én a 8.ban vagyok,az émelygés és a hányással egy megküzdök,ezért mindig van az ágyam mellett egy kis kekszecske és mielőtt felkelek rágcsálok kicsit..így elviselhetőbb..a puffadás és a görcsök is társulnak..de nem elviselhetetlen.még a sűrűn pisilni járáshoz nem volt szerencsém...vagyis nem vettem észre kitartás :)
2011. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!