Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A medence fekvéses baba...

A medence fekvéses baba ugyanazt jelenti mint a farfekvéses baba?

Figyelt kérdés
Medencefekvéssel császároznak?Első terhességem.30 hetes km.
2009. júl. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első babád, így elvileg mindenképp császár, ha így marad, de még nem esélytelen a befordulás.


A medencefekvés egyik típusa a farfekvés (van még valamilyen lábfekvés is, de ezt nem ismerem)

2009. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A medencefekvéses lehet úgy, hogy a popsijával helyezkedik a szülőcsatorna irányába, illetve úgy is, hogy a lábait nyújtja ki.

Második esetben mindenképp császár, de első esetben is legtöbbször inkább műtenek. Legalábbis az én babám (első baba) sima farfekvéses volt és műtöttek. De attól ne félj, nem az a lényeg. Hanem az, hogy mindketten egészségesek legyetek.

2009. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Még van ideje befordulnia.A barátnőmnek 38 hetesen fordult a helyes irányba a baba.Nekem 2 hete azt mondták fejvégűfekvésben van de nem maradt úgy sokáig csak 1 napot.Másnap újra éreztem, hogy a méhszájam környékét rugdossa.Most is máshogy fekszik még.A császárral a babádat és téged is megóvnak.Még van időd neidegeskedj.Boldog babavárást.30 hetes km.
2009. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Igen az farfekvést jelent,nekem a 28.héttől így fekszik.Én jövő hét hétfőn fekszem be a kórházba,nekem sem fordult meg,39hetesen császárral fogok szülni!Én is félek,még kórházban Sem voltam soha!Boldog Babavárást!
2009. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!