Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ez? Elmondanátok a...

Miért van ez? Elmondanátok a saját véleményeteket? 16 hetes kismama

Figyelt kérdés

Ma voltam Ultrahangon..(magán orvosnál) 16 hetes kismama vagyok. Azért is mentünk most hátha megmondja a babánk nemét.De ne mondott semmit sem..azt mondta mikor megkérdeztem hogy , nem mond még semmit mert ha fiú akkor a heréi 18. hét körül kezdenek leszállni.És addig nem tudja hogy fiú-e vagy lány... Szerintetek miért ezt mondta?Veletek is volt ilyen?

Annyira vártam ezt a napot hogy kiderüljön...

Vagy lehet azért mondta csak a kisfiút,mert lehet fiú lesz? csak addig nem akarta mondani,nehogy beleéljük magunkat és esetleg lány lesz..segítenétek nekem ??

Köszönöm előre is!



2012. jún. 4. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos azért mondta,mert nem látta rendesen,és ha most tippel és mégsem az lesz,te meg beleéled magad,akkor csalódást okoz.Ha látta volna biztosra akkor ugyis azt mondja.Ne rágódj ezen,lényeg,hogy egészséges.

26hkm

2012. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt is olvastam már és saját tapasztalat hogy sokszor nem is a magándoki hanem a millió kismamát látott sztk-s szonográfus rendelkezik olyan szemekkel hogy már a 13. héten megmondja a nemet .


nekem is bejött . szakrendelésen mindkétszer.

2012. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. 25.-én megyek a 18-hetes UH-ra. Addig még van 3 hét..csak kibírom valahogy :) Ott már biztos megtudják majd mondani a nemét..legalábbis nagyon bízom benne :)
2012. jún. 4. 21:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is 18 hetesen mondta meg, előtte nem mert tippelni! Nem soká ott járunk már :D

35 hkm

2012. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez még fiatal terhesség.Nem lehet jól látni max,ha nagyon mutatja magát.De általában 18 hetesen derül ki.Minden attól függ megmutatja-e magát a babucid.Az orvosok többsége úgy van vele,hogy biztosat nem mond,de ha jól látja elmondja.

Szerintem ezt a mondatát a fiúkról nem arra értette,hogy a te babád is kisfiú lesz.Mert akkor azt mondta volna,hogy inkább kisfiúra lát nagyobb esélyt.Talán,ha kicsit erősebben rákérdeztél volna,hogy mi az,ami inkább...De 2-3 hét múlva már biztos fog tudni mondani valamit,de ez is olyan,hogy,ha épp elcsíped.Szóval szerencse kérdése.

2012. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 37. héten, az utolsó uh-n tudtam meg, hogy lányom lesz. Pedig éreztem én :D
2012. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

pedig UH előtt ettem gumicukrot is és Fantát ittam nehogy aludjon a drága-- ne mis aludt. de a nemét mégsem tudjuk...

2012. jún. 4. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a 18. héten sem tudták megmondani tutira, keresztben voltak a lábai és takarta, 25. héten tudtuk meg 4D-n. A legfontosabb az volt, hogy minden rendben legyen vele :)

36 hetes kismama

2012. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem 2 lányom van,mindkét esetben a 12.heti UH-on már kislánygyanúsak voltak,de persze nem mondták tutira,pontosan ezért,hogy nehogy beleéljük magunkat,mert ekkor még elég nehéz megállapítani a baba nemét.Talán a kislányokat hamarabb meg lehet mondani,mert az tény,hogy a kisfiúk heréi később szállnak le(18.hétre már biztos)Én most azt tippelném,hogy kisfiad lesz,de azért ne vedd készpénznek,majd a 18.heti UH.-on hátha meg akarja a picid mutatni a nemét.Ha fogják látni,akkor már nagyon nagy valószínűséggel meg is tudják mondani.Egyébként te mit érzel???Én mindkét esetben éreztem,hogy lány lesz.Be is jött:-)További boldog babavárást kívánok,és ha voltál UH-on,írd már meg,légy szíves,hogy milyen nemű a picid,most már nagyon kíváncsi vagyok én is rá!!!!Üdv:Tamy
2012. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én nem érzem milyen nemű lesz.annyit tudok hogy írni hogy mindig kívánom az epret kell is ennem minden nap ill.a colat kívánom nagyon. Te miket kivantal a lanyaidnal? Savanyúságot nem kívánom egyáltalán. Ebből mire lehet következtetni,?megírom mi lesz persze :-)
2012. jún. 4. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!