Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben lesz? Volt így...

Minden rendben lesz? Volt így valaki? Ma voltam vizsgálaton, egy igen bunkó orvosnál, mert egy kövér kismama vagyok és ezen nagyon kiakadt. Saját dokim kért egy megerősítést, hogy a 12UH-n tényleg minden ok.

Figyelt kérdés
Babám egészséges. De azt mondta a méhnyakam lerövidült és, hogy Én veszélyeztetett terhesnek kéne lennem. A dokim szerdán néz meg. Nagyon le vagyok törve, nem tudom mi lesz.
2011. ápr. 29. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a 'kövér kismama' kifejezés alatt mit értesz. Engem +13 kilo miatt cseszegetnek... környezetemben szinte mindenki +18 felett szült +30ig bezárva. Gyermek meg tök egészséges.

Az a lényeg, hogy a babával nincs semmi gond, minden rendben vele. Próbálj meg pihenni, semmi megerőltetőt csinálni és szerdán ha megvizsgál a saját orvosod, úgyis megmondja, hogy onnantól kezdve mi a teendő.

Nyugodj meg és pihenj sokat !!!

2011. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Ó persze :) Én sem 40kg vagyok vaságyastul.

Ráadásul a magánorvosom ordította le minden alkalommal a fejem, hogy bőgve mentem ki. Persze a folyosón várakozók mindent hallottak. A 4. alkalommal "nyitva felejtettem" az ajtót, alaposan elmondtam neki a véleményem nem fizettem majd kerestem másik dokit.


Na ő sosem csesztetett, inkább tanácsokat adott, mivel túlsúlyos kismama voltam hogyan tudjam minél kevesebb plusszal "megúszni". Emberileg és orvosilag is le a kalappal előtte :)

2011. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegény! Nagyon sajnállak, hogy ilyen bunkó orvost fogtál ki. Az ember amúgy is elég érzékeny ilyenkor, már csak egy ilyen letolás hiányzik. A hozzászólót is sajnálom, akivel kiabált az orvos!

Én 100kg fölé mentem a terhesség alatt, nem vagyok veszélyeztetett terhes, de megnézték ultrahangon többször, hogy jól fejlődik-e a baba, és minden rendben, nem lett óriásbébi. Hétfőre várjuk! Ne törj le, semmi gond nem lesz!

2011. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

hát képzeld el hogy én 100 kgval kezdtem a terhességem

és a 12 heti vérvételemnél a nővér megkérdezte hogy :

a terhességem alatt híztam így el?.. gondolhatod milyen ideges lettem.


én előtte is így néztem ki, nyilván az egész terhességemnél odafigyletem magamra bár nem volt nehéz

asz első 4 hónapban nemhogy híztam fogytam semmit sem ettem később meg már a baba nyomta a hasam akkor meg azért nem

amikor pedig megszültem 20 kgot dobtam le magamról.

és még mindíg tartom.

most 85 kg vagyok a babám 1 éves.

én is kövér voltam most sem vagyok sovány

úgyhogy ne is figyelj oda a bunkó megjegyzésekre.

sok gyümölcsöt egyél igyál sok vizet és meglátod kordában fogod tudni tartani a súlyod.

amúgy meg a gentika is biztos benne van hogy ilyenek vagyunk :)

2011. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!