Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhesen hogyan...

34 hetes terhesen hogyan tudnék combból fogyni?

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy a plusz kilók terhességem alatt, simán szinte csak a combjaimon rakódtak le :(

ugyan veszélyeztetett terhes vagyok, és a tornázás nem megengedett, de combból szeretnék valahogy fogyni.

Annak örültem pár hete, hogy nem kellett kismama rucikat (nadrágokat) vennem külön, hogy kényelmesen tudjak öltözködni, de kb 1 hónapja folyamatosan érzem a kilókat a combomon, és már csak a macik kényelmesek :(

Létezik hogy terhesség közben le tudok onnan adni, vagy hagyjam a fenébe és várjam meg míg megszülök :)

köszi a válaszokat



2012. jún. 5. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gondolom vizesedik is, az majd lemegy szülés után.


A terhesség nem a fogyásról szól amúgy sem, szoptatáshoz meg kell a tartalék...

2012. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

"veszélyeztetett terhes vagyok ... hogyan tudnék ... fogyni"


Te normális vagy?


"veszélyeztetett terhes vagyok"


Ez szerintem válasz minden kérdésedre. Sehogy! Vagy direkt keresed a bajt?

2012. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kerria ***** válasza:
100%

Kérdésed elolvasásakor egy dolog jutott eszembe: NOOOOORMÁLIS????


Kifejtve azonban már kicsit jobban hangzik!


Nézd terhesség alatt a szervezet alakul, ez ellen semmit nem tudsz tenni, ha most esze-veszett fogyókúrába kezdenél, az a babára nézve is káros lenne. Mégha csak edzéseket is végzel, azzal is plusz megterheled a szervezetedet!

Ha tudsz menj el úszni, azzal kellemesen kikapcsolódhatsz, úgy mozogsz, hogy a szervezet nem terhelődik meg.


Fogyás, meg majd szülés után- amikor már nem szoptatsz! Biztos vagyok benne, hogy így "mackó nacisan" is csinos kismama vagy!


Élvezd a babavárást, és ne gondolj most a fogyásra!

2012. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven ráérsz lefogyni a szoptatás befejezése után. Ez egy olyan időszak, ami nem arról szól, hogy bombázók legyünk, hanem arról, hogy a testünk a maga módján felkészül a szülésre és a szoptatásra. Nagyon sok mindent tehet az ember azért, hogy állapotosan is jól nézzen ki - ki-ki a fizikai és egzisztenciális lehetőségeihez képest. De ezek közé nem tartozik a fogyózás. Főleg nem veszélyeztetett terhesen.
2012. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is 34 hetes vagyok és szintén veszélyeztetett terhes.engem is nagyon zavar a sok felesleges kiló de eszembe se jutna fogyózni.már ezt a pár hetet kibírod!és ugyan szoptatás alatt nem lehet fogyózni de akkor már tornázhatsz nyugodtan!!!én ezt fogom tenni amíg szoptatok,torna-torna-torna...persze amennyit majd bírok egy újszülött és egy 3 éves mellett.


kitartás,majd lemenne a kilók!

2012. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Adilari ***** válasza:
61%
Jézusom..........114 kg lettem de eszembe sincs fogyózni!Majd lemegy szülés után!!!
2012. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek a válaszokat. Az hogy noooormális vagyok e :) erre meg csak egy válaszom van: sajnos a párom nem igazán tud kedveskedni nekem és mindig elmondja milyen duci vagyok :(

egy kicsit rosszul jön ki mindig még ha viccel is, és ezért zavar, hogy nem jön fel rám a régi gatya tömkeleg :(

azért jöttem ide, hogy tanácsokat kapjak :(

megvárom akkor a szopiztatás végét, remélem tényleg le megy majd szülés után, habár a bébi mellett tuti nem ez lesz a legfontosabb, és a párom szavait is elhagyom majd a fülem mellett, lehet tényleg meg sem hallom :)

2012. jún. 5. 12:14
 8/16 A kérdező kommentje:
jaj lemaradt, 71kg-al kezdtem és most vagyok 89, ezért a para :(
2012. jún. 5. 12:15
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
A párod nem normális! Vagy azt gondolja, hogy a terhesség annyi, hogy a Rubint Réka alkatú nőnek a 9. hónapban a karjába pottyan a baba? Kár szülni egy ilyennek!
2012. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jó fej kedves meg tesz értünk mindent, de nem igazán megy neki a kedvesség :(
2012. jún. 5. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!