Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mikor múlt el...

Kismamik, mikor múlt el nektek a hányós időszak? Hanyadik héttől lehet kb. fellélegezni?

Figyelt kérdés
15. hétben vagyok, de még mindig hányós vagyok reggelente. Nagyon kiborít már, az étvágyam sem az igazi. Vagyis sokszor vagyok éhes, de alig megy le valami a torkomon. Várom már nagyon, hogy elmúljon...remélem van erre remény, hogy jól érezzem magam a terhesség alatt.
2012. jún. 5. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
18-20 körül már jó volt. bár még utána is hánytam egyszer, de az azért volt, mert sok félét összeettem
2012. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel 20. héten múlt el, a másodikkal a 18. héten.
2012. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15. hétig hánytam,a barátnőm végig.
2012. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nagyon egyénfüggő. Nekem a 13. héten teljesen elmúlt, viszont unokanővérem szinte végig rosszul volt a 9 hónap alatt. A védőnőm nekem ilyenkor reggelire a kekszet, sok folyadékot felkelés előtt, ne egyből ugorjak ki az ágyból ébredéskor, és a gyömbéres ételeket-italokat javasolta még.

2012. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 20. héten.
2012. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a legrosszabbra is fel voltam készülve,de végül csak a 10.hétig tartott,kb a 7-8.héttől..kitartás Neked!

26 hkm

2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkétszer, akkor múlt el, amikor már éreztem mozogni a babát. Először 18. hét, másodszor 16. hét.

Nagyon rossz volt, főleg a második terhességem eleje, az 5. héttől hányás, émelygés egész nap.

2012. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát,ez változó...az első gyereknél még a szülőágyon is hánytam(és állandóan rám tört a 9 hónap alatt is),a 2.-nál "csak" 12 hétig.Most,a 3.-nál még csak nem is émelyegtem.El se hittem,hogy ilyen is van.2gyerekes+24hkm
2012. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos csak a jövőhéten megyek nőgyógyászhoz, már nagyon szeretnék róla meggyőződni, hogy rendben van a baba, mert ahogy táplálkozom...remélem azért neki jut valami eleség. Nem szeretném a 9 hónapot végighányni, de tényleg egyénfüggő majd kiderül. A keksz is itt van az ágyam mellett, de arra sincs időm, hogy utána nyúljak, mert egyből hánynom kell, ahogy felébredek és megmozdulok az ágyban. Ezért is van odakészítve a kuka mindig. :)
2012. jún. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!