Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetes vagyok mostanába...

17. hetes vagyok mostanába állandoan mensi szerű érzésem van néha. Napi 2x szedek magnéziumot. Normális ez? Első baba de még nem érzem mozogni korai még szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen magnéziumot szedsz?

Ha magne b6-ot, akkor inkább válts másra, pl. magnesii citrici-re (ez jóval több magnéziumot tartalmaz és általában jobban segít).

Nekem terhesség alatt sokszor vissza-visszatért a mensi szerű érzés, de a doki azt mondta hogy normális, amíg nem igazi görcsös, erős fájdalomról van szó.

Én 16 hetesen éreztem meg a babámat, ekkor még csak kicsit. 18 hetesen már egyértelműbb volt.

De van, aki csak a 20. hét körül érzi, és ez sem gond!

Attól is függ hogy helyezkedik el magzat, a méhlepény hol fekszik, te milyen alkat vagy...szóval sok mindentől függ.

2012. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez az érzés normális, nekem is ilyen időtájt voltak ilyenek. Növekszik tágul a méhed ettől vannak ezek a mensi szerű "gröcsök". Viszont ha nagyon bedurvul akkor azonnal orvos. Nekem 3*1 magnéziumot mondtak, szedhetsz be ennyit is nem lesz gond Tőle.

Az, hogy még nem érzed mozogni az még természetes, nem írom le amit az előttem válaszoló leírt erről. Nemsokára be fog jelentkezni a kis manó a pocidban és megnyugodhatsz.:) Nekem is első baba, bár én a 18 héttől érzem minden nap rendszeresen.

Boldog babavárást!:)

33hkm

2012. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Normális testalkatu vagyuk mondhatni ugy hogy van mit fogni. Aggodok hogy nem mozog vagy csak én nem érzem. Azt hittem könnyebb lesz a terhesség és nem kell ennyit aggódni.
2012. jún. 5. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekvállalással együtt jár az aggódás. Nehéz dolog ez, de több szépsége van.

Kitartást, hamarosan biztos érezni fogod! Majd szépen kiveri úgy az oldalad, hogy még a szemed is kijön! :)


Megírod majd, ha már érzed őt? Kíváncsi vagyok mikortól fogod érezni! Köszi!

2012. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze mindenképpen irok.
2012. jún. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!