Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó a Mátyásföld Klinika? Az...

Jó a Mátyásföld Klinika? Az áraikról mit tudtok (főleg a 4D és a szűrővizsgálatok érdekelnek)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi: * Jó*
2009. júl. 2. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia én tavaly szeptemberben szültem és a terhesség elejétől kezdve oda jártam ultrahangra sőt a kombinált tesztet is ott csinálták meg nekem.DE kb 30.héten volt egy kis incidensem az ultrahangos nővel.1.Nem mondja neked hogy épp mit látsz a képen, isszonyat flegma(hozzáteszem nem kevés pénzért).Az volt hogy kérdeztem hogy mégis mit látunk erre teljesen begőzölt, és elmondta.De annyira megharagudott rám hogy meg merem kérdezni, hogy a végén adott 1 db papirt(pontosabban odadobta) hogy töröljem le a hasam, mire merészeltem kérni szintén nagyon kedvesen közölte hogy ott van alattam.Na ezekután fogta magát és kiment.Mi kimentünk a főnökhöz hogy ezt hogy is képzeli igazából ez a nő....mire az utolsó ultrahangért nem kellett fizetnem semmit.Na szóval undoritó onnantól nem mentem oda ami picit kényelmetlen volt mert az közel volt hozzánk.Inkább elmentem a brendonba ott viszont nagyon kezdvesek voltak!

Szóval 8-10ezer forintot fizethetsz mátyásföldön és belédrugnak.Ja és a fogadott dokim észrevette hogy ehhez a nőhöz járunk és kérdezte hogy milyen.Mondtam hogy mi volt erre ő csak annyit mondott hogy nem én vagyok az egyetlen aki panaszkodik rá!!De akkor miért nem vesznek fel oda olyan embert akinek nem derogál dolgoz.

Szóval te döntessz de én ha lesz 2. babám messzire elkerülöm azt a helyet.

2009. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a hozzászólást!

Én is közelsége miatt gondolkodtam rajta, de talán jobban megérné utazni, ha máshol rendesebbek. Az ember joggal várna el normális hozzáállást, hiszen fizetős szolgáltatást vesz igénybe! Vagy rosszul gondolom?

További szép napot neked!

2009. júl. 2. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal most már 12E.
2009. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen ennyi pénzért nyilván mást vártam volna.....

viszont a nőgyógyász az nagyon kedves, bár én nem hozzá jártam de a tesztet azt ő csinálta és maximálisan elégedett voltam vele.De az ultrahangos, az valami botrány.....

2009. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!