Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és alig...

33 hetes vagyok, és alig érzem mozogni a babámat az elmúlt két napban. Olyan rossz, más is van így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az időjárás miatt belustulnak.
2009. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni, menj be a kórházba, ott csinálnak CTG-t vagy ultrahangot.
2009. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

én 32 hetes vagyok és ugyanígy érzem! tegnap este csinált egy nagy hatalmas forgást (vagy a jó ég tudja mit :D) de olyat, hogy rendesen beleremegett a hasam! De előtte, utána szinte semmi. Csak 1-2 kisebb feszergés van néha...

Nyugi, csak akkor menj megnézetni, ha egyáltalán meg sem mozdul. Meg hát ilyen időben nekünk is alig van kedvünk megmozdulni :)

Eléggé kifogtuk ezt a nyarat, nagyon szeszélyes az idő és ezt a picurok is érzik! Beszélgess vele, nekem arra mindig reagál... mondd neki, hogy szeretnéd, ha kicsit megnyugtatna!

Sok boldogságot kívánok nektek és könnyű szülést! (már nem olyan sok van)

2009. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!