Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idáig kerek poci, alul el...

Idáig kerek poci, alul el laposodott, középen kerek, mitől? 21 hetes kismama

Figyelt kérdés
ugyan úgy rugdos,de alul eltűnt a kerekség de középen meg maradt?
2012. jún. 5. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Máshogy fordult a gyerek a hasadban.
2012. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor nem lehet baj?de 21 hetesen még csak a hasam aljában van,ugye?
2012. jún. 5. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Így van! Nekem sokszor annyira jobb oldalt fekszik,hogy félre áll a hasam :) Simán látni,hogy ott van.

De attól is lehet,hogy nagyobb a hely és még tud helyezkedni. Nekem is van olyan,hogy fentebb van és olyankor az övet arrébb kell kapcsolnom mert amúgy lejjebb csúszna a nadrág. 22hkm

2012. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.21 hetesen a köldökön vonalában is lehet. Most akkora a babád ,mint egy banán,súlyra és hosszúságra is. 25-30 cm.És 350-400gr.
2012. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ez olyan rémisztő!olyan szép kerek volt a pocom most aLul lapos középen kerek de ha lenn van akkor középen hogy kerek?bocsánat a buta kérdésekért!
2012. jún. 5. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyire rémisztő? :) bocsi ,de így nem tudom elképzelni. A hasad követ egy bizonyos ívet,de nem tudom mire gondolsz.
2012. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hogy mondjam alulról kerekedett idáig,na most ugy képzeld el hogy alul laposabb,beesetebb és középen a köldököm felett ,meg kerek,de ha alul van akkor ez hogy lehetséges.bocsánat a kérdéseimért:(
2012. jún. 5. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nem csak alul van!A méhed majdnem a köldök vonalában van,ergo a baba is hol itt,hol ott van.Ne úgy képzeld,hogy a lesüllyed(mint kavics a vízben).Én holnap kezdem a 24. hetet,és már "mindenhol" érzem a kicsit kb. 2 hete.És nekem is úgy köldöktájt kerekebb.Nincs ezzel semmi gond.2gyerkes+23hkm
2012. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nekem már 22hetesen is pl rengetegszer köldök felett volt érezhető a rúgása is,tehát gondolom hogy néha fejre állt és felfelé rugdalt:D
2012. jún. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha most megrémiszt mi lesz később: Majdnem 3 kg-os a baba a pocakomban sokszor kézzel kell odébb tenni, mert teljesen egy oldalon van, ha oldalt fekszem, hol a popsija van kint, hol a talpát nyomja ki :) Ha nagyon mozog, szinte hullámzik a hasam, pedig tök feszes. Hát ilyenkor minden csak nem kerek a hasam...A Te babádnak még sok helye van, biztosan forgolódik még.

36 hetes kismama

2012. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!