Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen + 3 kiló! Ti...

16 hetesen + 3 kiló! Ti mennyit híztatok 16 hetesen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 18 hetesen mértek és akkor volt +4kg
2012. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mara Acoma ***** válasza:
Nekem már 16 éve volt... 27 kg-ot híztam a 9 hónap alatt, az első 3-ban szedtem fel ennek majdnem a felét:)
2012. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én most tértem vissza a kezdő súlyomhoz...az elején lement 1,5 kg...
2012. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semennyit nem híztam 16 hetesen. Kevesebb voltam akkor 5 kilóval mint a terhesség elött. Most 23hetes vagyok, és ebből az 5 leadott kilóból visszajött 3, azaz 2-vel vagyok még így is kevesebb mint terhesség elött.


Ezen ne aggódj, mindenkinél más!

2012. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 edit1979 ***** válasza:
Szia! Én 16 hetesen 2 kilót híztam, aztán a 20. heti mérleg meg már 4 kilóval mutatott többet a kezdő súlyomnál. Le is törtem, hogy 4 hónap alatt kettő, aztán meg egy hónap alatt 2, de a védőnő azt mondta ez normális, ne aggódjak. :-)
2012. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok 18+3 és 3 kiló jött fel.mondjuk én elég vékony voltam előtte. 16 hetesen 2 kilónál tartottam.
2012. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz, még csak 15 hetes leszek 2 nap múlva, de eddig 4kg-ot fogytam.

Nem hányok, csupán az elején szinte semmit sem bírtam megenni, mostanában meg főleg zöldséget, gyümölcsöt kívánok szerencsére.

Bár én túlsúllyal kezdtem, még most is van rajtam jócskán felesleg, így örülök a fogyásnak.

2012. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12 éve szültem a fiam, összesen 32kg-ot híztam!

Mire 2 éves lett 50kg-ra fogytam le, úgy, hogy nem koplaltam, csak futottam a gyerek után! :)))

A 3kg nem is sok, de nem is kevés.

Amíg te jól érzed magad és a baba is szépen fejlődik nincs ok az aggodalomra. Élvezd ki a terhességet sajnos hamar elrepül az a 9 hónap!

Gratulálok a babához!

2012. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!