Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek az orvos a méhtapin...

Van akinek az orvos a méhtapintása után azt mondta, hogy nem terhes, de utána beigazolódott az ellentéte? (7-8 hetesre gondolok)

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát elég béna orvos lehet!

7-8 hetesen már jócskán nagyobb a méh!

Nekem már 5 hetesen érezte a doki!

2012. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért volt pozitív teszt például? Mik az egyéb, terhességre utaló jelek?
2012. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak késés, 2 hét késés után mentem el orvoshoz, utána rá pár nappal meg is jött. Tesztet még csak 1 hét késésnél csináltam, de - lett, utána már nem is csináltam teszetet, inkább elmentem az orvosomhoz.
2012. jún. 6. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem vagy terhes!
2012. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tundernita válasza:
az hogy megjött neked. az ne tévesszen meg egy kicsit sem. vegyél még egy tesztet és csináld meg, mert valakinek akkor is megjön ha teherbe esett. ne bízz semmit a véletlenre. jobb ha biztosra mész.
2012. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!