Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menzesz után kb.3 nappal...

Ha menzesz után kb.3 nappal estem teherbe, akkor fiúra vagy lányra van esély?

Figyelt kérdés
Ki az aki ért ezekhez a dolgokhoz.Kíváncsi vagyok....
2012. jún. 6. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem értek hozzá, de ha a félidőt nézzük, akkor a félidő kezdetén általában esélyesebb a lány, és a peteérés napján esélyesebb a fiú, de hogy nálad mi a helyzet, arról fogalmam sincs. Te mit szeretnél? :)
2012. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy,csak olvastam erről és kíváncsi vagyok,mert nem igazán értettem a meghatározásokat.Egyáltalán hihető-e?
2012. jún. 6. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a menseshez nem köthető, a peteéréshez köthető:)


Mivel a fiúk gyorsabbak és hamar elfáradnak, a lányok viszont kitartóak, és hosszabb ideig életképesek, így nagyobb az esély lányra, ha peteérés előtt vagytok együtt, mintha pont akkor.

2012. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 2-3 napon estem teherbe és kislány lett!:)
2012. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menszi utan 4 nappal voltam a ferjemmel es ebböl lett a kisfiunk!:)))
2012. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3. napon fogant (egészen biztosan), kislány lett. De nem hinném, hogy összefügg.
2012. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg ebben a meghatározásban, hogy a ciklusod hanyadik napján esel teherbe, hanem hogy ahhoz a naphoz képest mikor történik az együttlét.

Az y-os hímivarsejtek gyorsabbak, de kevésbé kitartóak, tehát hamarabb elhalnak, az x-esek pedig lassabbak ugyan, de tovább életben maradnak. Ezért alakult ki az az elmélet, hogyha ovu előtt mondjuk 2 nappal volt az utolsó együttlét, akkor a lány az esélyesebb, ha az ovu napján, vagy nem sokkal előtte voltatok együtt, akkor pedig inkább a fiú. Ha mindkét verzió volt, akkor 50-50. Tehát lényegtelen, hogy a menzesz után 3 nappal, vagy 6 nappal, vagy 10 nappal estél teherbe, az számít, hogy ahhoz képest mikor volt aktus.

2012. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!