Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fajdalomcsillapitot...

Milyen fajdalomcsillapitot vehetek be az 1. trimeszterben?

Figyelt kérdés
10. het foggyokerfajdalom
2012. jún. 7. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg algopiryn-t bevehetsz,de napi 1et és nem minden nap,csak ritkán.
2012. jún. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Max. algopyrint, paracetamolt, ibuprofent ne.
2012. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! A FLACTOR-nak nézz utána, én azt a szoptatás alatt ihattam.
2012. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Flectort SEMMIKÉPP!!!!!! (És semmilyen diclofenacot!!!!)
2012. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én rákérdeztem a dokimnál,mert nekem meg gyakran fájt a fejem,de azt mondta,hogy az első trimeszterben nem ajánlatos semmit szedni,tehát ha csak egy mód van rá,kerüljem a gyógyszereket,de ha nagyon muszáj bevenni valamit,akkor a panadolt ajánlotta.Én 1x vettem be az első trimeszterben,azóta még nem volt rá szükségem,szerencsére!

17hkm

2012. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elején én is megkérdeztem a dokimat, hogy mit lehet szedni, az Algopyrint mondta, hogy ez az egyetlen!

Én eddig 2 szemet vettem be belőle összesen!

De tény, hogy az sem jó, ha rosszul vagy a fájdalomtól, a picid is érzi, ha neked nem jó!!

De szerintem kérdezd meg a fogorvosod vagy a nőgyógyászod, hogy ilyen esetben van-e valami erősebb, amit be lehet szedni, ami hatásosabb az Algopyrin-nél, de nem árt a babádnak!!

29hkm

2012. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Paracetamolt nyugodtan lehet bevenni (pl Panadol, Rubophen), súlyosabb esetben Algopyrin.
2012. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zárójelben megjegyzem,az algopiryn erősebb mint az összes többi recept nélküli.Tehát erősebbet nem fog találni annál.
2012. jún. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
(Nem, a paracetamol az első trimeszterben mérsékelten teratogénnek bizonyult, újabb vélemények szerint nem adjuk korai terhességben.)
2012. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem no-spa fortet ajánlott csak a doki a görcsölgetések miatt, és megkért, hogy a többi gyógyszert felejtsem el. És a gyógyszertárba is megerősítették, hogy állapotos nők is szedhetik, de napi max hármat lehet.
2012. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!