Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszterben akinek...

Utolsó trimeszterben akinek fogászati gondja volt az kapott fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lidokain inkekciót, a bölcsesség fogam félig bele nőtt az ínyembe, ki kellett égetni körülötte az ínyem szájoadlásom hogy legyen helye, mert nem akarta kihúzni a doki, egészséges fog!
2010. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most 34 hetesen műtötték ki egy széttört fogamat, elég csúnya volt, égetni is kellett körülötte a fogínyt. Azt mondta az orvos, hogy Algopyrint szabad rá szedni, sőt, én még antibiotikumot is kaptam, mert rettenetesen begyulladt.
2010. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem gyökérkezelés kellet, mert lyukas volt az egyik fogam, és egyik napról a másikra úgy be durrant, hogy reggel már sírtam a fájdalomtól.Simán kaptam inyekciót.Még rá is kérdeztünk, és azt mondta a doki semmi baj nem lesz tőle.


37h kismami

2010. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!