Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe eséskor mell feszülés...

Teherbe eséskor mell feszülés mellett mell fájdalom is lehetséges?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajaj. :) Baromira tud fájni.
2012. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Én már azt se tudom, hova tegyem őket! :) Főleg alváskor. Sőt, már attól is kiver a víz, ha a párom csak rájuk néz, nemhogy még meg is simogassa őket. letörném a kezét! :)
2012. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 adriennjeni ***** válasza:
na és amikor nem tudsz hason aludni.... uhhhhh.... gáz! :D
2012. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én utáltam. rettenetesen fájt, volt hogy fél éjszakát nem aludtam tőle. :D hálaistennek már elmúlt. a válaszom: fájhat jaaahj.. nemfog sokáig tartani. 1-2 hét :)
2012. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hetek óta eszméletlenül fáj... ráadásul az egyikben még van 4 jóindulatú daganat is, amit még nem szedtek ki (és mivel nem tervezett a terhesség, már nem is tudták megejteni a baba előtt), úgyhogy gyakran szédülök a fájdalomtól. Most kezd kicsit enyhülni a 11. héten. Már előre rettegek a szoptatástól :(
2012. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!