Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen bajt jelez az...

16 hetesen bajt jelez az alhasi szurkálás, enyhe fájdalom, feszülés?

Figyelt kérdés

Székelés közben ,kis erőlködésnél fájnak inkább a baba körüli alkatrészeim,de séta közben is érzem...

Megfázva nem vagyok,veséim is jól vannak!


2009. nov. 20. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Most nagyon nő a méhed és nyúlnak a méhtartó szalagok. Emiatt érezheted ezt a szurkálást. De ha nagyon erősen fáj már, inkább menj el orvoshoz. Feszülni feszülhet ugyancsak a növekedés miatt, de ha kellemetlen már, akkor valószínű magnéziumot ír fel az orvos, nekem is azt tette 16 hetesen.

34 hetes km.

2009. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Először is NE ERŐLKÖDJ! Nem szabad! A szurkálás és enyhe fájdalom normális, többször fogod még érezni, nő a méhed. Ha nagyon fáj, akkor menj dokihoz. Szedhetsz magne B6-ot, ezt orvos nélkül is elkezdheted szedni.

Sok boldogságot!

2009. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi,kicsit megnyugodtam!Akkor tehát másnál is vannak ilyenek?!Azt nem értem,a dokim ilyeneket miért nem mond el?Soha semmit nem mond...a baba nemére sem mond semmit.

Kivettem pár napot,fekszem itthon...szedem a Magne B6-ot is!

2009. nov. 20. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is u.ez van, 14+4 vagyok! 3X1 MagneB6 mehet!
2009. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hááát én az anyagiak miatt csak naponta kettőt szedek!Lehet hogy így viszont semmit nem ér???
2009. nov. 20. 10:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: nekem 16 hetesen feszülés miatt naoi 3*4 Magne b6-ot írt fel az orvos 2-3 héig, után lehetett csökkenteni 2*3-ra. Most magnézium citrátot szedek2*1-et, és jobb, mert emellett a lábam sem görcsöl és olcsobb is.
2009. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor válthatok majd én is?Meg kell róla kérdeznem a dokimat?
2009. nov. 20. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy nyugodtan szedhetem a magnézium citrátot és több kismamától is hallottam. De ha bizonytalan vagy, kérdezd meg a gyógyszerészt is. Engem is megerősített.
2009. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olcsóbb a citrát, viszont abban sokkal több a magnézium. Nem biztos, hogy akkora dózisra szükséged van. MgB6-48mg/ citrát-500mg. Vagy úgy csináld, hogy kettétörsz egy tablettát és reggel este veszed be. :)

38km

2009. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én béres magnéziumot szedek,sokkal kifizetődöbb mint a magne b6.Én mondtam a dokinak is hogy szedem,mondta hogy nyugodtan.Abból elég napi egy szem,és egész napra biztosit.Esetleg ha nagyon fáj,görcsölsz,bevehetsz még egyet.14+5hetes kismami.
2009. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!