Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok, túl...

Bébybogyóó kérdése:

22 hetes kismama vagyok, túl estem egy condyloma égetésen de sajnos újból kiújultak. Bár nincs annyi mint műtét előtt. A doktornőm most felírta a Condyline ecsetelőt, de olvastam, hogy terhesség alatt nem alkalmazható. Miért nem? Ennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a nőgyógyászod írta fel,akkor használd nyugodtan!Mindenre ráírják,mer nincs letesztelve,vagy nincsen elég tapasztalat a szerekkel kapcsolatba,hiszen szerintem kevés az a "marha",aki terhesen elmegy kísérleti nyúlnak.

26hkm

2012. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) Igen tudom csak szeretném, hogy minden jó legyen és egy egészséges kisbabát hozzak világra! :) Félek mert elég sok antibiotikumot is kell szednem plusz még ez is :( Nagyon aggódom de remélem nem lesz semmi baj.
2012. jún. 7. 18:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok mert nagyon gondolkodom, hogy nem váltom ki! :'(
2012. jún. 7. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
ezek az ecsetelők nem túl hatásosak. és drágák is.. lehet jobban jársz ha kéred hogy a többit is égesse ki a bőrgyógyász, a legtöbb szemölcs elég makacs .. :/
2012. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem..nem tudom mi legyen :(
2012. jún. 7. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Szerintem váltsd ki,nekem(amikor volt)használt az ecsetelő,bár arra már nem emlékszem mi volt a neve,de mintha ez lenne amit írtál.Mivel ezeket csak a szemölcsre kened,a mellette levő bőrre nem szabad(mert nagyon kicsípi),ezért a szemölcsöt pusztítja.Szerintem,ha a doki azt látta volna jobbnak,hogy leégeti,nem írta volna fel az ecsetelőt.

Egyébként és a terhességem eleje óta orrspray-n élek,mert nem kapok levegőt.És nem a tengervizesen,mert az nem használ.Nyálkahártyán keresztül nekem minden felszívódik,és a dokim mégis mondta,hogy használjam nyugodtan.

Szerintem többet ártasz vele,ha nem kezeled ki magad,mert nagyon csúnya helyekre(hüvely,végbélnyílás és még beljebb)terjedhet)terjed,és szülésnél a babád elkaphatja,amit gondolom nem szeretnél.

Én azt szoktam mondani,azért mert terhes az ember,nem kell minden túlparázni. :D

2012. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm most egy kicsit megnyugtattál! Akkor kiváltom...már én is aludtam rá egyet és jól végig gondoltam! :)
2012. jún. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!