Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra várhatom? Már 4. -ik...

Mikorra várhatom? Már 4. -ik napja vannak jóslófájásaim. Egész napon át érzek menszi szerű görcsöket, néha derékfájást is.

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam orvosnál. C:2100, a babó feje már eléggé lent volt, kezd öregedni a méhlepény és a babókám már kb 3600g. Elég súlyoska a drága. Aztán tegnap éjjel éreztem nagyon erős nyilallásokat a punimnál(bocsi). Ma reggelre már nagyon lement a hasam.Első baba és nem tudom mit várhatok. Amúgy 37+4 hetes vok. Sokat kell még várnom hogy magamhoz ölelhessem a pici lányom?
2009. júl. 2. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ebben az állapotban, ilyen méhszájjal jóslóztam 3 hétig :)

de az is lehet, hogy már holnap szülsz!

2009. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 32. héttől voltak jóslófájásaim.

Most 2 ujjnyi a méhnyak, 1 ujjra nyitott a külső méhszájad, a középső és belső méhszájad viszont még teljesen zárt.

De végül is bármi megtörténhet...

Tudom, hogy már nagyon izgatott vagy,de türelem..

2009. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már úgy izgulok. Ja meg hát béna is vagyok mert vasárnap kezdődtek a jóslók és én már akkor azt hittem hogy megszületik a baba. De hát azóta is csak várom:( Már jó lenne látni:)))
2009. júl. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!