Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hetes terhes vagyok és,...

39hetes terhes vagyok és, tehát márc.10-e óta joslófájásaim vannak, amik össze -vissza vannak,30mp-ig vagy 1perc hosszúságuak. Szerintetek mikor fog beindulni a szülés? A baba jól mozog, de így is idegesít mindez. Márc.20-a körül kéne szüljek.!

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 24.-ére vagyok kiírva.Már nekem is sok a jósló, az nst 70-80%-os fájásokat jelez, amik rendeződnek néha.

Az első gyereknél is így volt, ennek ellenére két nappal a kírt előtt szültem.

Miért idegesít?

2011. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én márc.31-re vagyok kiírva.Második gyerkőc.Én nem tudom mi az a jósló, de már nagyon várom a szülést-nehéz nagyon.Türelmesnek kell lenni, de már 2 hónapja nem alszom, nehéz vagyok és fáradékony.Meg, már nagyon vágyom rá, hogy találkozzunk.
2011. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most már bármikor beindulhat de akár rá is húzhatsz pár napot!! A jósló fájások hetekig is eltarthatnak!!

Nekem pl.este szokott lenni kb.egy másfél hétig minden este volt most meg 2 napja semmi csak ugy megszünt pedig holnapra vagyok kiírva!!

2011. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen voltak jóslóim és 39 hetesen megszületett a fiacskám:)
2011. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én márc 30-ra vagyok kiírva.

Főleg esténként érzem a fájásokat,de nekem is ilyen rovidek.Szerintem,ha nem rendszeresek addig nem kell sietni a szülészetre mert csak jóslóak.Ha már rendeződtek akkor igen.De gondolom CTG/NST-re már 2naponta jársz,esetleg kérd meg hogy vizsgáljanak meg,hogy mennyire nyitott a méhszáj,ha úgy érzed...


2.baba de bizonytalan vagyok hogy biztosan az-e néha./fájás/

1.baba 4nappal a kiírt időpont elott született,nekem ez ad táppontot.De én is nagyon várom már a találkozást és egyre nehezebben mozgok így nagyon fárasztó már a puszta lét +még a 21hónapos kisfiam is leszívja az erőmet.


Fájdalom mentes szülést a napokban szülő kismamáknak...


37+5 kismama

2011. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!nektek is könnyű szülést!
2011. márc. 15. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!