Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41 hetesen mit lehet "még...

41 hetesen mit lehet "még tenni" a viszketés ellen?

Figyelt kérdés
Nem tudom már komolyan,hogy mi ez. Az utóbbi 4 hétben már volt egyszer ilyen viszketés,kaptam is a nőgyógyászomtól kúpot rá. Igazából sokat nem segített. Nem vagyok benne biztos,hogy gomba,mert nem a hüvelyem viszket. Inkább a külső szeméremajkam,meg a csiklóm körül. Mostanában picit több a folyásom,vizes jellegű,azt mondják a végefelé normális. Az a baj szerintem,hogy néha nem bírom megállni,és vakarom. Ettől aztán még rosszabb. Mivel kenhetném be? Szerintetek?
2012. jún. 9. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

felfázástól vagy vmilyen baktériumtól is lehet, ami a vizeletedben van. nekem felfázás volt és én is vakartam és még jobban csípett, mert még jobban felmarta a nyálkahártyát.

pisi után rögtön fürdés, csak sima vízzel (nekem a hideg víz volt a legjobb) és menj el a dokihoz vizeletvizsgálatra és igyál nagyon-nagyon-nagyon sok sima szénsavmentes vizet, mert az jól átmossa a vesét és a húgyutakat (savas vizelet is lehet!)

2012. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!