Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 1 hete jöttek ki rajtam...

Kb 1 hete jöttek ki rajtam apró kis pöttyök, borzalmasan viszketnek, már aludni sem tudok tőlük, van esetleg valami praktika a viszketés ellen?

Figyelt kérdés
Irtam már ide egyszer,akkor még nem volt csak a hasamon a kiütés,most az egész testemen vannak már.A dokim megnézte a májfunfciót a vérben,minden lelet jó,az sztks doki ráfogta az eperre,holott már előtte voltak pöttyök,mielőtt epret ettem volna:-(Szóval semmire nem jutottam,de megőrülök a viszketéstől.Hintőport,rázót,zsiros testápolót is használtam már ,semmi nem jó rá.Tudna esetleg segiteni valaki,hogy mivel lehetne enyhiteni a viszketést?A pöttyök nem érdekelnek,csak ne viszkessen.Előre is köszönöm ha tud valaki segiteni.37 hetes kismami
2010. ápr. 26. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász látta már? Alergiának tűnik a leírásod alapján. Addig is, amíg vizsgálják a kiváltó okokat, a Calcium Sandoz pezsgőtabletta vény nélkül kapható és hatásos a viszketésre és a kiütéseket is csökkenti.
2010. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Bőrgyógyász nem látta,de készülök a héten elmenni,bár a védőnőm szerint a hormonok okozzák.A calciumot iszom mindennap,sajna az se sokat használ:-(
2010. ápr. 26. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is voltak hasonló tünetek, és borzasztóan viszkettek a pöttyök. Nekem zsíros krémet ajánlottak, mert azt mondták, hogy azért jöttek ki rajtam, mert száraz a bőröm. És kifejezetten megkértek, hogy ne vakarjam! 2 hét alatt teljesen elmúltak. Nekem a hasamon és a hajlatokban fordult elő. Neked hol jöttek még ki a hasadon kívül?
2010. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenhol:-(Főleg a lábam és az oldalam viszket,de van a kezem is pár darab,mellemen.És akkor a zsiros krém használt Neked?Igen nem kéne vakarni,de néha sajna nem birom ki.
2010. ápr. 26. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Börgyogyászhoz menj el minél elöbb,vagy a házidokidhoz.

Nem ijesztgetni akarlak,de lehet egy "állattol" is ilyen viszketésed.

2010. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!