Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős folyás vagy magzatviz...

Erős folyás vagy magzatviz szivárgás?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt sok folyásom,ma viszont azt vettem észre hogy tisztára átázott a bugyim.Hogyan tudom megkülönböztetni,hogy folyás vagy magzatviz szivárgás?34hkm
2012. jún. 9. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, azt nagyon nehéz. A magzatvíz egy picit sárgásabb víz szerű. De ha nem vagy biztos, inkább nézesd meg magadat dokival.
2012. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen így indult meg a szülésem, szivárgott. De én sem tudtam biztosra h magzatvíz-e... Elmentem wc-re, aztán mikor felálltam, folyt tovább, akkor mondom indulás :) Aznap meg is lett :-) Menj inkább dokihoz, neked még korai lenne, kívánom, h folyás legyen. De amúgy a magzatvíz intenzívebben jön, a folyást annyira nem érzed meg.
2012. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36+5 napon megkímélve magam takarítottam, kimostam újra a babarucikat, jó idő volt, este 6 körül kivasaltam azokat, majd elmentem tusolni és éreztem én is vmi nagyon erős folyást, azonnal hívtam a dokit, szerencsére csak egy erősebb folyásom volt, én is azt hittem, hogy szivárog a magzatvíz. Haza már nem engedett, 38+0-n volt a császárom. Tehát ahogy írták előttem, nagyon nehéz megkülönböztetni, én is meg voltam ijedve.
2012. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tegyél be egy papír zsepit és ha negyed órán belül vizes lesz akkor lehet hogy az.
2012. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha magzatvíz szivárgás, akkor az folyamatosan folyik. A zsepis teszt tényleg jó. Ha újra és újra vizes lesz akkor az biztosan magzatvíz. A színe normálisan tiszta átlátszó vízszerű. Szóval zsepik és orvos. Még korai lenne. Az orvosnak és a szülészeteken van tesztcsík amivel megtudják nézni, hogy magzatvíz-e.
2012. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tettem be zsepit,nem vizesedett el.Valószinűleg akkor csak a folyásom lett több.Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jún. 9. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak idején azt olvastam, hogy létezik olyan betét, ami a magzatvíz hatására elszíneződik, és ezzel lehet megállapítani, hogy valóban az-e. Mikor nekem aktuálissá vált, persze sehol sem találtam ilyet...
2012. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!