Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan leállása milyen...

Vizi Kata kérdése:

Az Utrogestan leállása milyen adagolást jelent?

Figyelt kérdés
8. héttől szedek 4x1. Doki 15. hétig ajánlotta. Ez most mit jelenthet,3x kérdeztem, nem részletezte, viszont köv. Szerdán 15 hetes vagyok, a gyógyszerből kb. péntek délutánig maradt gyógyszerem. Hány napig szedjem a már csökkentett 3x1, majd 2x1, végül 1x1 szemet? S. O. S. aki ért hozzá írjon!

2012. jún. 9. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
1-1 napig
2012. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 2x1-et szedtem, a 14. héten egy héten keresztül 1x1-et
2012. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:) Most kaptam két különböző választ.

Mivel 4x1-et szedek, valószínűleg nagyobb lehet az elvonási reakció, mint pl. a 2x1-es dózis esetén. Viszont azért elég nagy a különbség a naponkénti csökkentés és a heti csökkentés között.

Azért köszönöm, nagyon gyorsak voltatok:).

2012. jún. 9. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj hívd fel a dokid és kérdezd meg.
2012. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fokozatosan kell abbahagyni, nekem is úgy volt. én 2-t szedtem naponta, aztán az utolsó néhány napban csak egyet
2012. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A "Figyelj, hívd fel a dokidat" típusú építő jellegű válaszokra nem nagyon vagyok kíváncsi.. Bocs.

Azért írtam, - csak hogy ne érezd, hogy idiótával van dolgod - mert ma szombat van, hétfő délutánig nyertem volna 2,5 nap előnyt, ameddig esetleg a méhemben fejlődő magzatomat nem veszélyeztetem, ha elkezdem így a betöltött 14. hét utáni 3. napon a gyógyszer csökkentését. Mivel hétfő délutánig nem tudtam volna meg, hogy a 15. hétig hagyjam abba, vagy csak akkor kezdjem el csökkenteni az adagot, gondoltam kapok olyan használható választ, ami ad annyi infot, hogy legyen támpontom.

Az, hogy hívjam fel a dokit, nem sokat segít, de azért igazán köszönöm! Remélem, amikor neked lesz szükséged megközelítőleg pontos válaszra, mert az egészséged függ tőle, nem fogsz olyan választ kapni, mint amilyet te írtál nekem. Szép napot

2012. jún. 9. 16:19
 7/9 A kérdező kommentje:

4/6-os válaszadótól kérdezem:

Mit jelent az, hogy az utolsó napokban? Meddig kellett szedned? 14. hétig és a 15. hét betöltéséig abbahagytad?

2012. jún. 9. 16:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, amire kíváncsi voltam, azt megírtátok:). Üdv
2012. jún. 9. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem ne reagld túl ennyire a dolgod.Az a válaszoló azzal hogy azt irta hivd fel a dokid nem mondott hülyeséget, mert minden szervezet más, ahogy minden terhesség is. DE! Ha a dokid nem részletezte,valószinüleg nem veszélyezteti a babádat. Én is kaptam utrot, egy dobozzal, a doki egy szóval nem mondta, hogy csökkentve kell letennem. AZ utrót (nekem legalábbis,meg a legtöbb válaszból ezt szűröm itt le) progeszteron hiányra adják, amig a méhlepény nem veszi át a termelést.

Szóval szerintem ezen a 3 napon nem múlik semmi. De légyszi ezt az elvonásos részt fejtsd már ki bővebben, erről még nem hallottam.

Üdv: 14 heteske

2012. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!