Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy baj van? 5 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy baj van? 5 hónapja szedek fogamzásgátlót. Mindig csütörtökön jött meg, de most már ma (szerda) este. Lehet, hogy terhes vagyok, vagy valami probléma van? Vagy ezt teljesen normális?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is!

20 éves lány


2010. dec. 29. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
1 kérdés: Van rá ok, hogy baj legyen?
2010. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jövőre sem csütörtökön fog megjönni. véletlen volt, hogy eddig csak csütörtökön jött meg. mindíg x naponta jön meg.
2010. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sasna ***** válasza:
ugyan már.. nekem is eddig pénteken jött meg, de az előző hónapban csütörtökön kezdtem 1 kicsit vérezni, aztan meg már nagyon.. nincs ezzel gond.. :)
2010. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abból, hogy egy nappal előbb jött meg, te arra következtetsz, hogy terhes vagy? Elég érdekes logika. Mondhatnám úgy is, hogy szar.


Feleslegesen nem kell problémákat gyártani magadnak. Nincs semmi probléma, egy nappal előbb jött meg és kész. Előfordul.

2010. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Ne aggódj, nem vagy terhes :)

Nekem meg mindig szerdán szokott megjönni, amíg a régi fajta tabit szedtem, kb órára pontosan várhattam a vérzést.

Inkább azt képzeld el, nekem milyen érzés volt, amikor ez után a megszokott rendszer után nekem egyszercsak egy nappal később jött meg... :O :D

2010. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!