Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 10 hetesen...

Lehetséges hogy 10 hetesen már látszódjon a terhesség? Eddig is volt valamekkora hasam, de csak délután, mert fel voltam fújódva, de egy pár napja már reggel is van egy picike hasam, ami estére persze nagyobb! létezik hogy már most nő a hasam?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem! Ez még puffadás!:)
2012. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem első baba, akkor lehetséges, ha olyan alkat vagy, bár én is inkább a puffadást mondanám, reggel is lehetünk puffadtak.


Nekem harmadikkal a 11 hetes terhességet kiszúrták a szemfüles kollégák... Igaz, este, és feszülős felsőben... :o)

2012. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Van akinek már kicsit látszik. Ugyan az még nem babahas, de nem is puffadás. Volt egy tanárunk, aki nagyon vékony volt. Láttuk rajta, h babát vár és következő héten az egyik nagyobb szájú lány rá is kérdezett, h mikor szül. A tanárnő totál elcsodálkozott, h már látszana, hiszen csak 11 hetes volt. De tényleg volt egy kis gömbölyödő pocakja, pedig az első babát várta. Családomban is volt egy kismama, akinek az első terhessége már 12 hetesen látszott. Viszont az ellenkezője volt a munkatársammal, akinek 4 héttel nagyobb volt a terhessége rokonomnál és még mindig lapos volt.
2012. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, nagyszájú lányt akartam írni, nem nagyobb szájút. A szája nem volt nagyobb a normál méretnél :)
2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) első babám és nagyon vékony vagyok és ez alatt a 10 hét alatt még fogytam egy pár kilót, most járok 40-nél, és minden rendben van :) elsőnek páromnak tűnt fel, mert reggel amikor felkeltem akkor eddig nem volt hasam, meg este fele is ha elmentem nagy wc-re (bocs a részletekért) akkor megint nem volt semmi hasam, de egy pár napja meg mondja, hogy már gömbölyödik a hasam szerinte, azért érdekelt volna hogy jól látja-e :) várom még a további válaszokat :)
2012. jún. 10. 19:03
 6/13 A kérdező kommentje:
vagyis hogy most vagyok 40 kiló :)
2012. jún. 10. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

40 kiló vagy???????


jézus mária..még jó hogy nem fúj el a szél.

nagyon sovány vagy, tessék enni !!!

2012. jún. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: miért kéne ennie? Gondolom, nem éhezteti magát, nem fogyózik babásan, akkor meg felesleges nyaggatni. Eszik, amennyi jólesik, kész. Vitamin már más téma, azt muszáj szedni.


Én is ilyen alkat vagyok, első babámmal 40 kgról felmentem 50re, két hét múlva még a férjem sem mondta volna meg hogy szültem valaha is. Ez genetika, nem mérleg kérdése.

2012. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

attól még megírhattam amit gondolok nem?

semmi rosszindulat nem volt benne.

2012. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kudos ***** válasza:
89%

Igen lehetséges, főleg ha vékonyabb vagy!

Az, hogy 40 kiló semmiben nem befolyásolja a te vagy baba egészségét! Ilyen az alkatod, és kész :)


Nekem kb 10 hetes korom óta simán látszik, mindenki más!!!!és én is vékonyka vagyok és kicsike :)) Sok boldogságot és örömet!

2012. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!