Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 30-32. hét környékén Nektek...

A 30-32. hét környékén Nektek mennyit, milyen erősen és hol mozog a babátok a pocakotokban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem már megint régóta fejvégű a babám (a fiam is az volt már korán és úgy is maradt...). Így fent a gyomromnál (a köldököm feletti 10 cm-ben szoktam érezni, mikor kidugja a fenekét vagy valamijét, akkor puklis a hasam és tudom simizni is. Kár, hogy olyan hamar visszahúzza :o(

Ha oldalt fekszem, akkor azon az oldalon érzem kapirgálni, mocorogni, ami lent van.

Illetve néha úgy érzem, hogy a kezével bökdösi a hólyagomat lent, mert akkor pisilnem is kell, de pár perc múlva mégis elmúlik, tehát valóban a pici mozoghat rajta.

De általában az egész hasam beleremeg a mozgásba, olyankor nem tudom mit csinálhat. Amit megfigyeltem, hogy mikor autóban ülünk és megyünk, akkor megállás nélkül mocorog, de szintén fent a köldököm felett hullámzik a hasam. Erős rúgásokat a fiam sem csinált ("úgy hogy leszakad a vesém" meg ilyeneket), csak ilyen kellemes mocorgások.

30 hetes km

2012. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor mozgott a legélénkebben, és mindenhol, de tényleg mindenhol. Kb. a torkomban is. :) Éjszaka volt a legélénkebb, de nappal is 2 óra volt a maximum nagy ritkán, mait mozdulatlanul töltött.


1 hónapos kislány anyukája

2012. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindenhol. Néha az egész pocakomon keresztülhullámzó mozgást végez, néha a vesémet rúgja le, balettozik a hólyagomon, és rendszeresen feltornássza a gyomromat a torkomba:)

Szoktam is mondani, hogy ez a gyerek mindenhol ott van, és legalább 8 pár végtagja van:D


Néha nyújtózik, na az vicces látvány:)

2012. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor csak az én babám ilyen lusta? :(


Napközben néha néha moccan egyet. Inkább csak akkor lubickol,amikor fekszem. Akkor szokott hullámozni a hasam,de nem olyan sokáig.

Nyújtózni nekem is szokott meg valamijét kitolni vagy bal oldalt lent vagy jobb oldalt fent vagy volt olyan hogy egyszerre. :)

De nem az a tipikus örökmozgó.

2012. jún. 11. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugi. Amit leírtál én is írhattam volna. Az énbabám ugyan ilyen kis lustaság. Éjjel általában végig alszik, pedig sokat járok pisilni.

Ha csak fele ilyen nyugodt lesz kinn én már boldog leszek.:)

34hkm

2012. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ez megnyugtató! :)
2012. jún. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!