Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok az...

Juci79 kérdése:

22 hetes kismama vagyok az első gyermekemmel. Éles, de viselhető fájdalmat érzek a köldököm környékén. Nem vagyok aggódós fajta, kíváncsi lennék, hogy mit érzek. Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki ilyet érez. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ehhez hasonló, de én akkor kb. 11-12 hetes lehettem. Alig bírtam ülni, mert belehasított a fájdalom, ha hozzáértem, még jobban fájt, időnként még jelentkezett, de végül teljesen elmúlt. Nem tudom, mi lehetett az oka. De azért említsd az orvosnak, ha pár nap múlva nem múlik el.


29hkm

2012. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy jelzem majd a dokinak, 31-én megyek hozzá. Köszönöm a válaszod!
2012. máj. 18. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!