Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba belekakil a magzatví...

Ha a baba belekakil a magzatvízbe attól ugye az zöld lesz, és csak akkor csinálja ezt, ha valami baj van?! Én azt észrevenném? Vagy ez nagyon ritkán előforduló veszély?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. jún. 11. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a terhesség végén fordul elő, szerintem nem olyan gyakori,de nem nézek statisztikákat:)

Te nem veszed észre, max ha elfolyik a magzatvíz, de ezért van a betöltött 40. héttől kétnaponta ASK (ez egy vizsgálat, amikor ellenőrzik a méhszáj állapotát, ha kicsit nyitott, be tudnak nézni a magzatvízre)

2012. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 11. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, de nem mindig okoz bajt. Nem veszed észre, csak ha elfolyik a víz.
2012. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő belekakált. Az elsőnél csak akkor láttam mikor már fájasaim voltak és folyt a magzatvizem. A 2.-nál voltam magzatvíz vizsgálaton és adtak egy papírt, hogy menjek át a szülőszobára, mert a baba bele kakált a vízbe és megindítják a szülést. Iszonyúan féltem, mert az első magától indult és természets volt, de aztán nem volt olyan vészes mint ahogy én paráztam tőle.

Az első lányom 40+6 született, a második 40+4.

Nyugi ez már csak a végén fordulhat elő, de akkor már úgyis nézik a magzatvizet és nem hagyják hogy bent maradjon.

2012. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak a végén fordul elő amikor már figyelik. A kislányom 41. héten sem rondított a vízbe, csak mikor a kevés víz miatt megindították.
2012. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 11. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 38+2-n született a babám, és belekakilt. Elkezdett szivárogni a vizem, nemsokára rá el is szineződött a magzatvíz! Úgyhogy nemcsak a 40.hét után fordul ez elő!
2012. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!