Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tarthatok egy gyümölcsnapot...

Tarthatok egy gyümölcsnapot terhesen?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, úgy érzem jó lenne beiktatni egy olyan napot, mikor csak gyümölcsöt eszem. Lehet ilyenkor ilyet csinálni?
2009. júl. 3. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nyugodtan tarthatsz gyümölcsnapot. Ha nem vagy rosszul, vagy nem fájdul meg a fejed, tehát ha jól esik akkor nem csinálsz vele rosszat. Csak közben igyál nagyon sok folyadékot!

Boldog babavárást!

2009. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van hogy ajánlják is, pláne ha valaki többet hízik.Egészséges is.
2009. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a védőnő ajánlotta is, hogy tartsak, mikor nagyon vizesedtem
2009. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 28 éve szültem a korházban az volt akkor a szokás hogy a kismamáknak gyümölcsnapot tartotak.
2009. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, nem lesz tőle semmi baj. Nekem szülőszobalátogatáson a szülésznő is ajánlotta (én toxémiás voltam), hogy hetente egyszer tartsak almanapot. Nekem mondjuk nem ment, az almanapomat egy hambival fejeztem be:)
2009. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!