Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől viszket a hasam 30...

Mitől viszket a hasam 30 hetesen? Ugye csak azért, mert nő? Mindennap kenem reggel este de 2 napja érzem hogy viszket.

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert feszül a bőr. Kenegesd gyakrabban, mert ez a viszketés valószínűleg a striák előjele lehet. Emellett igyál extra sok vizet, minimum három litert, hogy hidratáld a bőröd.
2012. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jún. 12. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a striák előjele. Nekem mind a kettő terhességemnél rettenetesen viszketett a hasam, de nem lettem csíkos (pedig baromi nagy volt). Viszont feszült az egyébként is száraz bőröm. Az tuti, ha kenegeted azzal sokat javíthatsz az állapoton plusz igyál sok vizet.
2012. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is viszkethet a hasad mert nő, de valahol olvastam, hogy a máj működésbeli zavara is okozhat viszketést. Majd ha mész tanácsadásra vagy dokihoz, szólj erről a biztonság kedvéért!
2012. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan májbaja (bár asszem inkább epe, de nem tuti) a barátnőmnek volt, viszont neki nem csak a hasa, hanem az egész teste viszketett...viszont tényleg említsd meg a dokinak legközelebb vagy a védőnőnek.
2012. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!