Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uterus duplex-em (kettős méh)...

Uterus duplex-em (kettős méh) van. Terhes vagyok (19 hetes) Hasonló helyzetben lévők, mikor szültek és hogyan? Milyen gondok merültek fel a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.nekem is az van.de én decemberben fogok szülni.remélem minden rendben lesz addig(kopp kopp kopp)ja és császárral.
2012. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én november elejére vagyok kiírva. Nekem is mondta a doki, hogy programozott császár lesz, de nem baj. Hogy viseled a terhességet? Jó babavárást! Vigyázz magadra!
2012. jún. 12. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi jól idáig.nekem lombikkal lett a babócánk.neked is szép babavárást.
2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolom te is jobban vigyázol magadra! Én sokat aggódom. Eddig minden rendben van, remélem mind a kettőnknek egészséges babák születnek!
2012. jún. 12. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat pihizek,szinte egész nap.meg az orvos is mondta,hogy pihiznem kell,nem csinálhatok semmit.én is aggódom de nem gondolok rá.vagyis megpróbálok.én már alíg várom,hogy kezemben legyen.de az még messze van sajnos.remélem minden rendben van és lesz.
2012. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos így lesz! Én is csak pozitív dolgokra próbálok gondolni. Én is fekvésre vagyok ítélve, de nem baj. Megéri. Vigyázz magadra! Jó babavárást!
2012. jún. 13. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi neked is
2012. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia,

Tavaly szültem szeptemberben, uterus és vagina duplexem van. Az orvos 30. héten mondta, h császár lesz, szigorú pihenést javasolt, nehogy koraszülés legyen, a vége felé tényleg sokat pihentem, de azért még volt hogy jöttünk mentünk a férjemmel. Semmiféle gond nem volt a terhesség alatt, az elején nem volt hányinger, nem voltam kívánós, szinte alig voltak tünetek amik az elején vannak. A végén kell jobban vigyázni, hogy minél tovább bent maradjon a baba. Végül 39. héten programozott császárral, 3160g-mal megszületett a kisfiam. :)

2012. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fviola17 válasza:
Sziasztok! Nekem is uterus duplexem van és babát szeretnénk. Nektek mennyi idő alatt jött össze?
2019. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!