Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A főnököm finom utalt rá, h....

A főnököm finom utalt rá, h. jobb lenne ha elmennék táppénzre. Ha maradok, akkor elvileg nem rúghatnak ki? Csak nekem ilyen a munkáltatóm?

Figyelt kérdés
Csak nekem ilyen a munkáltatóm? Mióta bejelentettem h. terhes vagyok, én vagyok a világ legrosszabb embere. Ez csak az én munkahelyemnél van így?

2012. jún. 12. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag sem rúghatnak ki, nekem az első főnököm volt ilyen, bár nem mondta a táppénzt, de pokollá tette az életemet, olyan stressz volt bemenni minden reggel a munkahelyemre, hogy rendesen fájt a gyomrom tőle, a vérnyomásom meg az egekben volt.

A dokim a 16. héten unta meg, és közölte, hogy vége, menjek táppénzre.

Egy hét alatt rendeződött a vérnyomásom, szerencsére, és örültem, hogy nem látom.


Most a 7. hónap végéig dolgoztam, a mostani főnököm egy tündér, február óta mindig mondta, hogy ha nem bírom, azonnal menjek táppénzre, nehogy a babának legyen baja:)

Nem is volt semmi gond.


Maradj ha szeretnél, és dolgozz, ha meg nem bírod elviselni, menj táppénzre. Még az is jobb, mint az állandó stressz.

2012. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez volt, három hónapos terhességet megvártuk, bejelentettük, majd három héten belül már itthon csücsültem táppénzen. Igen, volt hozzá pofájuk. Amúgy csak egyet mondhatok: nem bánod meg ha otthon maradsz! (Az anyagiak ellenére sem.)
2012. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!