Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran lehet UH-t...

Milyen gyakran lehet UH-t csináltatni?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam 12 hetes UH-án.Sajnos nem tudtam,hogy az elején kell szólni,ha képet szeretnénk a babáról.Elmehetek maszekban újra,hogy képet tudjunk kérni,vagy ártalmas az UH a babára?Köszi!
2012. jún. 12. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen gyakran. A férjemmel mindketten orvosok vagyunk, minimum hetente néztük meg, hogy mi a helyzet odabent... :) De veszélyeztetett terhességben van akinek heteken át naponta van uh.
2012. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jún. 12. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ártalmas,akár két óránként is nézetheted magad :)
2012. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ne meséljetek! Akármilyen gyakran.....meg 2 óránként....

Ehhez annyit, h nekem mindkét babám elbújt szó szerint a placentába, amikor 3d-n nézték, de nem 20 perc múlva, hanem onnantól majdnem h vizsgálni kezdte a szonográfus.

Elszólta magát, h nagyon sok baba érzékeny erre az uh-s rezgésre....

Ezzel nem azt mondom, hogy most minden kismami kapjon a szívéhez, hogy Te jó ég!! Mert az hogy havonta-kéthavonta van ált. 2d-s uh, meg egy-két 3-4d-s "élménymozi" is "becsúszik", nem gond...de hogy hetenként.....??

Rezeg az a műszer odabent és a babáknak nemigen tetszik.

2012. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De nem árt nekik.
2012. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:13as... Úristen. Nem az volt a kérdés hogy zavarja-e a babákat, hanem hogy árt-e.
2012. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több orvos sem ajánlja a rendszeres uh-t,főleg nem a 30-32.hét után már.
2012. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. héttől majdnem minden héten nézték uh-on a babámat és makk egészségesen született, lassan 2 éves. Nyugodtan menjél, ha képet szeretnél!
2012. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!