Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg voltam. Ha bemegyek a...

Beteg voltam. Ha bemegyek a MISEK-be UH-ra, mert meg szeretnék nyugodni, nem fognak elküldeni? 26 hkm

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de a dokid adjon beutalót, úgy biztosabban megnéznek! De ne aggódj!
2012. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miskolcon a Misekbe nem kell beutaló az UH-ra, de szerintem "csak úgy" nem sétálhatsz be olyan indokkal, hogy meg akarsz nyugodni.

Előbb menj nőgyógyászhoz és mondd azt, hogy már jó ideje nem érzed mozogni a babát, akkor szerintem elküld UH-ra.


(Amúgy meg ha érzed mozogni, nem hiszem, hogy baja lenne.)

2012. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy gond lenne, mert nagyon eleven a kisasszony. De mivel vírust kaptam el, így teljesen nem vagyok nyugodt. :(
2012. jún. 12. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

ha csak azt mondod hogy beteg voltál és kéne egy ultrahang hogy megnyugodj akkor nem fognak csinálni.de én egyszer kb 25 hetesen egyik reggel alig kaptam levegőt.hogy mi miatt nem tudom.borzalmas volt mert még azt sem tudtam mondani a páromnak hogy mi a bajom csak mutogattam ilyedten hogy nem kapok levegőt és hogy hívja el anyámat (mutattam a telefont)hogy mit tegyünk.teljesen bepánikoltam.egy hang nem jött ki a torkomon.aztán kiszaladtam a fürdőbe és gyorsan hideg vízzel mostam az arcom.kicsit jobban lettem.féltettem a babámat így elmentem ultrahangra és mondtam a dokinak hogy mi volt és hogy azóta nem érzem mozogni(én tényleg nem éreztem mozogni)azonnal csinált ultrahangot és szerencsére semmi baja nem volt a babámnak.mond azt hogy nem érzed mozogni és akkor egyből csinál ultrahangot.11 hónapos kisfiú

anyukája

2012. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!
2012. jún. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!