Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megszületik a pici, hogy...

Ha megszületik a pici, hogy fogjátok sms-ben elküldeni az ismerősöknek, milyen szöveggel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a szokásos "Megérkeztem x.y. vagyok, ennyi grammal, ennyi cm-rel.." vagy van valami jó ötletetek?
2011. júl. 31. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Szeretnénk veled is megosztani az örömhírt, hogy ma kisfiunk/lányunk született... és ha fontosnak tartod, akkor odaírod a méreteit.

Én nem vagyok nagy rajongója a baba nevében írt üzeneteknek, képeslapoknak...

2011. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekm tetszik amit írtál
2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a szokásosat fogom írni..nem tetszik ez az albérletes szöveg stb.

X óra X perckor megszületetett a gyönyörű kislányunk: XY. ..gramm....cm.Mindketten jól vagyunk!Puszi

2011. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az egyszerűség híve vagyok. Ekkor és ennyivel stb...
2011. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Én a baba nevében írt üzenetre esküszöm. A kisfiamnál ez így nézett ki: "2009.11.23-án 15:04-kor, 4240gramm-mal és 53cm-rel megérkeztem. Anya is és én is jól vagyunk. Puszi: Németi Bence"

Idén decemberben a kislányom is hasonlót fog "írni". :)

2011. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Én mindkét gyerekem születésekor ezt küldtem:Kedves Nénik és Bácsik!Örömmel értesítelek benneteket,hogy ekkor és ekkor ennyi kilóval,és centivel megérkeztem.A nevem XY.Anyával együtt jól vagyunk!

Sok félét olvastam,de még mindig ez ami a legjobban bejön.Szerintem a 3. babánál is ezt fogom elküldeni.

2011. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Még nem tudom mit írunk majd, nemrég olvastam egy ilyet: Életünk új értelmet nyert, mert megszületett a kisbabánk x.y. grammal, cm-rel...annyira szép volt, valami ilyet szeretnék majd én is, csak nincs ötletem!
2011. júl. 31. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is azt fogom küldeni, amit az utolsó hozzászóló írt, már bepötyögtem a telefonba, csak ki kell egészíteni az adatokkal :)
2011. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert szerettek, jöttem e világra

és lettem új fény, csillag, szülők boldogsága. Szeressetek mindig igaz szeretettel,

A kincsetek vagyok, kicsi kincs, de ember.

2011. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi nem írtunk sms-t senkinek.

Akik a legfontosabbak (nagyszülők, tesók) azokat akkor értesítettük amikor a szülőszobában voltunk.

Amikor megszületett a pici akkor Őket fel is hívtuk, a távolabbi rokonaknak ők telefonáltak.

Barátokat másnap szintén felhívtuk.


Egy kisbaba születése olyan nagyszerű dolog mait egy előre írt sms-ben nem lehet elmondani...szerintem.

Aki fontos annak telefon, aki meg nem fontos annak az sms is minek???


Senkit nem akartam megbántani, persze, ha Nektek ez tetszik tegyetek így, de aki fontos a számotokra annak telefonon sokkal-sokkal jobb elmesélni, hogy megszületett a kisbabátok! :)

Aki meg nem fontos, mint írtam annak sms-t küldeni sem érdemes.

2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!