Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem fognak bent a kórházb...

Ugye nem fognak bent a kórházban? Alul bővebben. Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek 36 hetes UH-ra meg vérvételre,na meg tanácsadásra.Szóval majdnem egész napos program lesz.Amióta ilyen melegek vannak iszonyatosan vizesedek,de már nem csak a lábam hanem a kezem is.Na most egész nap jönni-menni nem lesz kellemes.Biztos bedurran a lábam mire a dokihoz megyek.Ezért bent foghat a kórházban? Ha pihentetem akkor sem megy le már reggelre sem a dagadás.Ezzel árthatok a babónak?A vérnyomásom nem magas még.
2009. júl. 3. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon vizesedtem, de annyira, hogy még az orrom is krumpli volt - emiatt nem fogtak bent (viszont rossz NST eredmény miatt igen :( de szerencsére minden rendben volt a babával :)
2009. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha bent akarnak tartani, akkor azt csakis a baba és a Te érdekedben fogják tenni, nem pedig a saját szórakoztatásuk miatt. Szerintem fogadd el, amit a szakember mond! Ha reggelre nem megy le a dagadás, már baj lehet...én nem vitatkoznék a helyedben egy orvossal....
2009. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát persze ha a doki azt mondja maradni kell akkor maradunk.A baba mindennél fontosabb.
2009. júl. 3. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. a 3. hónaptól brutálisan vizesedtem. Gyakorlatilag olyan volt a lábam, mint az elefántnak és a karomon is szétrepedt a bőr a víztől. De amíg a vérnyomásod nem magas és a leleteid rendben vannak, addig az nem toxémia, nem fognak bent emiatt, de a sószegény diétát már most borítékolhatod. Én már azóta megszültem és egy gyönyörű egészséges kisfiam van. Semmi baja nem lett a vizesedéstől.
2009. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak vizesedsz, amiatt nem fognak benn tartani. Főleg, ha nem tartós a vizesedés, tehát ha pihenéssel lemegy. Nyugi, nem a vizesedés a gond. Gondolom, a terhességi toxémiától félsz, de ahogy írtad a vérnyomásod rendben van, tehát nem toxémiás a vizesedésed, gondolom, a fehérjét is nézik. Én iszonyú vizes voltam, összesen 27 kg-ot híztam (ebből a szülés után 2 héttel már csak 6 kiló plusz volt rajtam), a terhesség végén nem jött rám egyetlen zokni sem, a párom 5 számmal nagyobb cipőjét hordtam, és nem fektettek be, csak akkor, amikor ténylegesen kialakult nálam a toxémia (fehérje is volt a vizeletemben, meg a vérnyomásom is szépen kúszott felfele), de akkor már 39 hetet betöltöttem, indították is a szülést, és egy gyönyörű kisfiúval jöhettünk haza.

A terhesség végefelé jelentkező vizesedés egyébként nem mindig jelent rosszat, a legtöbb esetben arról van szó, hogy a baba már minden körülötte lévő szervre nagy nyomást gyakorol súlyánál fogva, az anyuka keringése is rosszabb lesz emiatt, és ezért alakul ki a vizesedés. Emiatt ne aggódj, még kihúztok együtt otthon 3-4 hetet:)

2009. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Meg egy kicsit meg is nyugodtam hogy azért nem marad ez így mindig.
2009. júl. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!