Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a karcagi kórházban szeretn...

Ha a karcagi kórházban szeretnék járni nőgyógyászati vizsgálatra, kismamaként uh-ra, akkor nem fognak elzavarni? Kell beutaló? Nem Karcai vagyok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az uh-ra nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni. A vizsgálatot nem tudom,hogy van, mert én magándokihoz járok. Ahol laksz, ott nincs kórház, vagy más miatt szeretnél Karcagra járni?
2010. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kórház nincs,csak egy nőgyógyásznak nevezett -féreg,aki az alapvető higiéniát sem ismeri,ezenkívül a modora olyan...tudnék mesélni!!hú,de miket!!-van,és ehhez nem szeretnék járni. Egyetlen ok,amiért van páciense:nem fizetős.

Azért gondoltam,hogy Karcagra járnék a kórházba,mert az van a legközelebb,és ott voltam már vizsgálaton,normálisak, de semmi többet nem tudok. Nem szeretnék havonta járni,csak a kötelező uh-ra. Amikor meg ctg-re kell járni,akkor helyben ehhez a féreghez mennék majd-annyit kibírok.

2010. máj. 8. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nyugodtan mehetsz oda Uh-ra, biztos nem zavarnak el. :) A nőgyógy. szakrendelésre viszont nem tudom, hogy kell-e időpont, de az uh-ra biztos.
2010. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!