Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HA folyamatosan feszült...

HA folyamatosan feszült vagyok és veszekszem azzal nagyon árthatok magamnak?

Figyelt kérdés
napok óta iszonyú feszültség van a családban, nem jönnek össze dolgok és a párom tiszta idegbaj, ami miatt csak ordítozunk... 6 hetes vagyok és veszélyeztetett -vetélés miatt. én már lezárnám, de szerintem amíg a gond nem oldódik meg addig iszonyatos negatív energiák forognak körülöttünk... megpróbálok nyugodt maradni, de nem megy, hiszen 5 percenként robban a levegő!
2012. jún. 13. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem árthatsz. Főleg ha vetélés miatt vagy veszélyeztetett terhes. Pláne 6 hetesen.
2012. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árthatsz. Sokkal nagyobb a vetélés esélye.
2012. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez az, ettől félek én is... fogalmam sincs mit tegyek, legszívesebben elmennék valahova pár napig, de nincs senkim akihez mehetnék... meg nélkülem úgyis képtelen megoldani a problémát... lagalább itt kitombolhatnám magam...
2012. jún. 13. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tedd meg. Írd ki magadból, hátha jobb lesz. Meghallgatlak ha azzal segítek.
2012. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most a Picurkád érdekében ne robbanj! Ne felejtsd el, a párod az a férfi, akinek gyereket akarsz szülni, szereted őt, ezért ha ideges és veszekszik, kezeld szeretettel, mutasd ki, hogy mennyire fontos neked, a vitát jóval viszonozd, ennyit megtehetsz érte és magadért! Ha nyugodtan és megértéssel fogadod, abba fogja a vitát is hagyni. Ezt csak te tudod megoldani!
2012. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

úgy néz ki átmenetileg megnyugodtak a kedélyek... köszi a hozzám intézett nyugtató szavakat :) a léyneg ingatlant akarunk vásárolni és határidőre kell kifizetni a vételárat. A bankunk előzetesben 1000% igérte, hogy nem lesz gond, most meg mikor 1 hónapig ültek rajta elutasították a hitelt... van még 2 1/2 hetünk, hogy összeszedjük a vételárat, ami az ingatlan hivatalos értékének 10%-a, tahát nagyon kedvező buli lenne. na ez akaszt ki mindkettőnket és persze egymást marjuk... meg én is magamat, hogy menjek-e vele intézkedni - ugye nők flexibilisebben tudjuk ezt - vagy üljek itthon és rágjam magam rajta... persze megyek vele, de ő meg minden kis xaron felhúzza már magát és ez átragad rám is :(

ha majd még lesz vihar jelentkezek :)

2012. jún. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!