Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros lettem, még...

Terhességi cukros lettem, még csak félidőnél járok. Hogy kell a lándzsát (tűt) kicserélni a vércukormérő ujjbegyszúrójában?

Figyelt kérdés
Köszi!
2012. jún. 13. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen típusú a vércukormérőd. Az enyémben simán bele kellett pattintani, utána vettem le a tűről a védőt. Majd utána visszaraktam a védőt és simán ki kellett húzni.
2012. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A mérőm D cont partner az ujjbegyszúró meg 77 Elektronika Kft felirattal van ellátva. (kaptam kölcsön a dokitól)leírást nem adtak, ennyit látok rajta.

De akármilyen ciki is, én nem tudom szétszedni sehol ezt az ujjbegyszúrót, szóval ott a bökkenő már alapból, hogy hol illesztem bele az új tűt?

Hogy ill. hol lehet ezt szétszedni?

Nagyon szépen köszi!

2012. jún. 13. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Apósnak ilyen van.

Ha jól emlékszem: A szúró "hegyesebbik végét letekered. Kicsit feljebb fogd meg, mert a szúrás erősség állító is tekeredik. Onnan kell a tűt kihúzni. Az újat beleteszed és leveszed róla a védőt, majd összetekered.

Ja, és ezt találtam, hátha segít:

[link]


Majd írd meg sikerült-e.

2012. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet. Teljesen érthető, amit írtál, de én úgy látom, ezt csak a szúrás erősség fokozatainál lehet tekerni, máshol nem. Nem megy. Csak ott, ahol fel kell húzni szúrás előtt, meg csak ott, ahol erősséget állítok. Visszamegyek a dokihoz, és megkérem. Illetve még este a páromat is, de reggel ő sem jött rá, hogy lehet ezt szétszedni. Köszi!

Ja, és elolvastam a pdf-et, amit küldtél, erről nem írnak.

Majd csak lesz valahogy.

2012. jún. 13. 14:17
 5/7 Jubilee ***** válasza:
A mélység állítás van az egyik felén. A tetejét tudod lecsavarni, ahol a lándzsa kijön. Kihúzod a régi tűt, és behelyezed az újat. Ha nem megy, fotózok neked vhogy. :)
2012. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen a mélységállítás. De annál előrébb nincs semmi, amit le lehetne csavarni. Ahol kijön a lándzsa, ott nincs olyan felület, amit tudnék csavarni. Lehet én vagyok a béna, de ez tényleg egy homogén műanyag.:-(
2012. jún. 13. 15:29
 7/7 Jubilee ***** válasza:
Nekem ilyen az ujjszúró készülékem. [link] A tied ilyen? Mert ezen, ahol elvékonyodik ott lehet lecsavarni att a részt, ami a lándzsát védi.
2012. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!