Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol fájhat a szemérem...

Mitol fájhat a szemérem csont? Neha benyilal es olyan rossz 33 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán nem én vagyok a megfelelő válaszadó erre a kérdésre, mert én nem vagyok kismama.


De, pár évvel ezelőtt, megroppant a gerincem, a csípőm el van mozdulva, és nekem szokott a szemérem csontom fájni, úgy, mintha késsel szurkálnák. Az orvosom azt mondta, hogy a derekamtól van. Szóval elképzelhető, hogy nálad is ez áll fent. Lássuk csak 33 hetes kismama... Lassan meg lesz a baba :) Szóval elég nagy lehet a pocakod már :) Elképzelhető, hogy a gerinctől van. Persze ez nálad nem azt jelenti, hogy a gerincednek komoly, vagy egyáltalán baja lenne, egyszerűen csak, attól, hogy nagyobb súly nehezedik rá.


Jó egészséget!

2012. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt ez nem a gerinc miatt van :)

Nekem is kb a 30. hét körül kezdődött, eleinte csak néha-néha és most már egyre jobban fáj, most már a séta sem esik jól, mert nagyon feszíti a buksijával a medencémet. Állandóan meg kell állnom, most már eléggé fáj, úgyhogy ezt már el kell viselni a végéig, úgy tűnik.

37 hetes kismama

2012. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tegnap alig értem haza annyira nyílalt. Le kell pihenni ilyenkor ha van rá lehetőség!

34hkm:)

2012. jún. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

igen kellemetlen érzés. már beilleszkedett a fejecske, vagy amikor állsz lejjebb csúszik. a nyilalás meg néha néha jelentkezik csak, ha sűrű kérdezz rá az orvosnál.


boldog babavárást

2012. jún. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt héten nyilallgatott, nem sokszor, de kellemtlenül-ki is vagyok mostmár tágulva rendesen. Lehet hogy elkelzdődött neked is a tágulás-pihenj sokat és nézesd meg magad majd a dokival!
2012. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nekem is a 30. hét után kezdett el fájni, a végén már annyira, hogy nem bírtam felvenni a nadrágomat. Most a második terhesség 22. heténél tartok, kb. 1 hónapja kezdett fájdogálni. Furcsa is volt, de mentünk uh-ra, ahol azonnal kiderült, hogy a Kicsi ezerrel nyomja a fejét a csonthoz. A Doki még mosolygott is, hogy ezt a problémakört gyorsan felderítettük. azóta is fáj, majd' minden nap...messze még a vége!

Kitartás mindenkinek!

2012. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hét elején kezdődött és kaptam magnéziumot a dokimtól. Naturlandos, magnesi citrici 500mg-os és nagyon jó. 2X1-et szedek és sokkal enyhébb a fájdogálás,alig érzem. Mozogni is alig bírtam már, kikelni az ágyból, öltözni..ááá. De így most jobb. Nekem is fejvégű, az nyom. 31hkm.
2012. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap nyilalt bele bal oldalt, mert sajnos sokat gyalogoltam.


32hkm

2012. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A magnéziumot én is szedtem, keményedésre a 19. héttől, de sajnos holnap szedhetem a 2 szemet....A 37. hét után már nem lehet, mert befolyásolhatja az nst-n a méhösszehúzódások eredményét :(

37 hetes kismama

2012. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. héttől fájt, de az orvosom és a védőnőm is azt mondta, hogy ez teljesen normális, mert tágulnak a csontok és sajnos semmit nem lehet tenni ellene. A magnézium és a kalcium sem használ ilyenkor semmit. Tapasztaltabb anyukák pedig azzal nyugtattak, hogy ez még jó is, mert könnyebben fogok tudni tágulni. Ez majd kiderül.

Jó babavárást és könnyű szülést!


33 hkm

2012. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!