Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-32 hetes kismamák, nem...

31-32 hetes kismamák, nem érzitek nagyon közelinek már a terhesség végét?

Figyelt kérdés

Én néha már kezdek parázni. Elfog az izgalom, fura érzések támadnak bennem, hisz közeleg a vég! Még semmi cuccom nincs összepakolva, most kezdek bevásárolni és még a babának sincs meg minden. Nem megy egyszerre, van két gyermekem is.. Néha kétségbe esek,hogy sehogy nem állok,néha meg nyugodtan vagyok,hogy van még időm.

Ti hogy vagytok ezzel?

Vannak vegyes érzelmeitek?

Én augusztus 10-re vagyok kiírva, most vagyok a 32-ik hétben.

Köszi,ha írtok! (legfeljebb megnyugszom kicsit,ha más is van így ezzel..)



2012. jún. 13. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor csatlakozom hozzád, 31 hetes vagyok, augusztus 12-re vagyok kiírva. A baba cuccai nagyjából megvannak de még semmit nem pakoltam össze, azt sem tudom hol kezdjem. Nekem első baba, nagyon várom már hogy kibújjon, hogy a kezemben tarthassam és hogy megszűnjön az állandó aggódás hogy minden rendben van-e. De valóban tartok egy kicsit a szüléstől, az utána következő napoktól. De majd biztos lesz valahogy! :-) Kitartás neked! Nézd a jó oldalát, neked már van tapasztalatod, nem a 0-ról kezded.

Boldog Babavárást!

2012. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én pont köztetek vagyok az aug. 11-ei dátumommal:). 1-2 baba lesz, de én úgy érzem lassan telik az idő. Cuccok nagyrésze megvan, férjemre vár még egy babszoba festést, szekrényberakás, stb. Cuccaimat nem rakom össze előre, van ami még kell itthonra.

Nagyon várjuk a picurokat, de reméljük még bentmaradnak sokáig:)

2012. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 31 hetes kismama vagyok,Augusztus 14-re kiírva,első Kisfiúnkat várjuk a Férjemmel,és már nagyon izgulunk hogy milyen lesz hármasban az életünk.Ő jobban fél,mint én,már azt várja hogy Szeptember legyen,és túl legyünk az első pár hét nehézségein.Én most néztem meg 3 dvd-t a Szülés-Szoptatás-Újszülöttkorról,és egy kicsit így felkészültebbnek érzem magamat.Nekünk sincs még összepakolva semmi,annyi van hogy Marcikának van 3 csapat ruhácskája és kész.Még se babakocsi,se kiságy se semmi más.Most vagyunk rajta,hogy nézelődünk,illetve jövőhéten jön le a védőnő,és megbeszéljük mik azok amik mindenképpen kellenek,és majd csak ezek után akarunk vásárolni,mert mint sok más első babás,mi nem akarunk abba a hibába esni,hogy sok felesleges dolgot megveszünk.Én úgy vagyok vele,hogy van még 10 hét,de belegondolva hamar eltelik az.Már nagyon nagyon várjuk.Mindenkinek boldog Babavárást!!!!!!!!! :D

2012. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Akkor hogy 13-a se maradjon ki csatlakoznék hozzátok :) Én sem vagyok még összepakolva - sőt az első szülésnél nem is tudtam hogy kellene külön csomagolni a szülőszobára - úgy mentem be hogy semmi sem volt nálam szinte.. én a szüléstől még nem izgulok, inkább csak azon hogy miért görcsölök annyit?! Ti szoktatok görcsölni (alhas-derék tájékon)? A babának nem sok mindent kell venni mert a nagy fiam (3,5 éves) után sok minden adott. De persze vannak még beszerzendő dolgok, de lassan haladok mert sokat fájdogál a hasam.. Jó lenne tartani a kapcsolatot :)
2012. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, elég szépen összegyűltünk itt. :-) Kedves Kérdező, Te se maradj ki, mesélj valamit, hogy vagytok?

Ti hol fogtok szülni? Van fogadott dokitok?

Én elméletileg az Istvánhoz tartozom, ott lenne fogadott dokim, de még nem beszéltem vele. Ha nem fog elvállalni, ami sanszos, akkor megyek a Bajcsy kórházba, ahol az unokanővérem szülésznő. Ő majd csak tud intézni nekem valakit. :-)

2012. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szijjasztok én augusztus 8-ra vagyok kiírva, de én már 1 ujjnyira nyitva vagyok, magnéziumot szedek. Kislányunk lesz, első baba:) Dorina lesz a neve:D
2012. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én Kecskeméten fogok szülni(harmadszorra). Két sima szülésem volt, most is így szeretném. Kedves 3-as, Marcikám nekem is van ám!!:-)Az első fiam neve Marcell, a másodiké Szabolcs, a mostani pedig Levente lesz. A hasam alja szokott fájdogálni,de magnéziumot szedek rá,azóta jobb. Nemrég vizsgált a doki, még zárt a méhszájam. Bár harmadik baba, de az izgalom bennem van. Talán azért is, mert tudom mi vár rám...

Mindenkinek ment zöld mancs, vigyázzatok magatokra nagyon!

2012. jún. 13. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok, csatlakozom, én is aug 10-re vagyok kiírva, első baba lesz, kisfiú. Nálunk sincs semmi összepakolva, és még a babadolgokat sem raktuk össze. A kiságyat, hordozót stb. rokonoktól kapjuk, majd valamikor júliban. Néhány ruhát már megvettünk, de még nem mostam át őket, ill. azt is sokat kapunk majd ismerősöktől.

Nekem is vannak vegyes érzelmeim, egyrészt nagyon várom, lassan 5 éve próbálkoztunk, másrészt félek a változástól, hogyan tudom majd a mindennapi rohanásba beilleszteni a picivel való foglalkozást, mennyire változik meg az életünk, stb. És kezdek parázni a szüléstől is, pedig eddig nem féltem. Még nem fordult be, remélem nem lesz császár belőle.

2012. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4. hozzászóló vagyok, még nekem sem fordult be szerintem mostanában fog - bár mióta utoljára láttak (múlt héten) lehet már fejvégű. Debrecenben szeretnék szülni (bár egri vagyok) ott szültem a Klinikán a kisfiamat is.
2012. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit lemaradva augusztus 17-el én is bejelentkeznék. :) Bár a legutóbbi uh-n a doki már egy héttel korábbra tett, azért remélem kivárja a dátumot. Előtte 2 hétig nem lesz a fogadott dokim, nem szeretnék vadidegennél szülni. Amúgy második baba lesz, az első fent alszik az emeleten az ágyában. Legalábbis ajánlom neki. :) Szintén kislány lesz, mint az előző, de a névvel most nagy gondban vagyunk, semmi sem tetszik igazán. Ruáhákat nemigen veszek, megvan még a nagytesó szinte összes cucca, egy kiságy lesz csak új beruházás, a többi "felszerelést" örökli a pici. A szüléstől még nem parázok, az első így utólag belegondolva (akkor nyílván nem) könnyen ment, 5,5 óra alatt megvolt a burokrepesztéstől számítva. Egy ilyen hosszúságú szüléssel ismét kiegyeznék. Mindenkinek kitartást az uccsó pár hétre és könnyű szülést!
2012. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!