Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocak mikor kezd el látszódn...

A pocak mikor kezd el látszódni terhesség alatt? Normál testalkat vagyok és a hasamon nincs felesleg.

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is normál testalkat vagyok, holnap leszek 18 hetes és már látszik valamicskét, eddig nem igazán látszott :D De aki nem tudja, az könnyen hiheti, hogy felpattant 1 kg a hasimra, hiába nem jellemző rám :)Már alig várom, hogy egyértelmű legyen :)
2012. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő, magadon hamarabb észreveszed majd, mint mások :-) boldog babavárást!
2012. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Terhessége válogatja :D Első terhességemnél a harmadik hónap végén mindenkinek egyértelmű volt, hogy babát várok. A második terhességnél viszont a hatodik hónap végén kezdett nőni a pocim, és a hetedik hónapban kezdtem el kismamanadrágot hordani. Mindkét terhességet 57 kg-al kezdtem, hasi felesleg nélkül, és mindkét babám 3550-al, és 56 cm.el született a terhesség ugyanazon hetében. Sokminden befolyásolja, pl a magzatvíz mennyisége is.
2012. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 12.héttől már látszik valamicskét:)
2012. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rajtam volt egy kis felesleg has tájékon, de teljesen egyértelmű a 18héttől kezdett lenni. Most már gyönyörű gömbölyű. Viszont egy hónap alatt iszonyatosan nagyot ugrott :)


23hkm

2012. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor még várat magára valószínű a pocak növekedés:)
2012. jún. 13. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
10 hetes voltam, mikor már azok is gratuláltak, akiknek nem mondtuk el.
2012. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Én pl még az 5. hónapban is jól tudtam volna titkolni, aki nem tudta h terhes vagyok, meg sem mondta volna :)
2012. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem 12 hetesen ha felhúztam a pólót -ekkor valószínűleg az állandó puffadás miatt-sejteni lehetett, de 14 hetesen már látszódott passzos felsőben.innentől rohamosan el kezdett nőni, annyira hogy rá 1-2 hétre már boltokban is kiszúrták az eladók. mostmár le sem tagadhatom.

22hkm

2012. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pocak mérete függ a magasságodtol,a méhlepény hol helyezkedik el, testalkatod,hasizmaid. 20.hétől lesz kismama pocid
2021. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!