Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja tartó egész napos...

3 napja tartó egész napos derékfájás és 20 perces séta után hasfeszülés és elfáradás jelenthet bajt? 22hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én, mint kismama gondolom azt, hogy nem, de ha jó a kapcsolatod a dokiddal,hívd fel inkább, és kérdezd meg, vagy a védőnő is jó. Nem vállalnám a felelősséget. De én is most fogom betölteni a 22. hetet, és a séta haskeményedés nekem is megvan, a derékfájás csak a sok üléstől. Ja, amúgy meg Calcium pezsgőtabit igyál és szedj magnéziumot, nekem segített!
2012. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két terhességet hordtam ki, nekem ilyen csak a végén volt. Mindenképpen hívd fel legalább a védőnőt, és mondd el neki a panaszaidat!

Egyébként első baba, dolgozol még?

Ha otthon vagy, szépen feküdj pár napig! Hülyén hangzik, meg nehéz megállni, hogy ne tegyél-vegyél, de nagyon fontos, hogy kipihend magad, regenerálódhasson a szervezet. Lehet, hogy csak hirtelen sokat nőtt a méhed, és a szövetek egyenlőre nem bírják a terhelést, de biztos ami biztos!

2012. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 3 napos derékfájás elgondolkodtató, a 20 perces séta utáni keményedés és elfáradás szerintem normális. Félidőtől nálam is volt, sőt a harmadikkal már korábban is.


Bár ha jól nézem ez a harmadik napja, hogy kettős front van, szóval a derékfájás emiatt is lehet.


Én is arra "szavazok", hogy ha van orvosod, akkor hívd fel és mondd el neki a biztonság kedvéért.


Nehéz más bőrébe bújni, én valahogy szoktam érezni, ha "baj van", de más helyett tényleg nem lehet.


Szóval egy telefon és megnyugszol!

2012. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első baba és nem dolgozok. 3 napja sokat tettem vettem,mentem intézkedtem és akkor kezdődött.Éreztem is ,hogy nagyon elfáradtam és már hazafele a villamoson ordítani tudtam volna annyira fájt a derekam. 3 hete volt ilyen amikor rendeztük át a lakást ,de az csak egy estén át tartott. Holnap kell mennem terhesgondozásra, mondjam a dokinak?
2012. jún. 13. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, naná hogy mondd!


Egyébként valószínűleg "csak" megerőltetted magad, de a derékfájás és az ordítani tudtam volna, úgy fájt a derekam azért más...

Miért nem figyelsz oda JOBBAN magadra? persze, a terhesség nem betegség, de azért kár a szupernőt játszani, ha a baba látja kárát!

Pihenj, pihenj, pihenj!

2012. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem 19-20 héttől ez volt majdnem végig állandóan feszült keményedett a hasam. Mindig megijedtem.Vagy 6 db magnesi citricit szedtem be naponta onnantól kezdve de jobb is lett azért.
2012. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!