Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy két hét alatt...

Létezik hogy két hét alatt nem nőtt a combcsontja?

Figyelt kérdés

30. heti ultrahangon FL: 51mm

BPD: 73mm

32. heti ultrahangon FL: 51mm

BPD: 77,7 mm


2012. jún. 13. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneken nehogy izgulj! Tudod olyan picik ezek a méretek a képen, ezek nem teljesen pontos adatok szoktak lenni. Én ezt észrevettem már. Szerintem ezzel tényleg ne idegesítsd magad. Amúgy a konkrét választ nem tudom a kérdésedre, hogy mikor mennyit nő a combcsont :-) de ha a genetikákon mindent o.k-nak találtak, ne foglalkozz ilyen dolgokkal :-)
2012. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem tuti, hogy nőtt, de ki tudja, hogy mennyire pontosan mér a doki... sztem se izgulj
2012. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
30 hetesen a dél pesti kórházban mérték, 32 hetesen pedig a csepeli sztk-ba ahova járok terhesrendelésre!
2012. jún. 13. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden doki, gép más. Ne foglalkozz ezzel, lehet, hogy nőtt, csak épp az adott doki máshogy mért, elég egy kis eltérés.
2012. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén a Dél-pestiben csinálták az ultrahangot nekem (ott is szültem) és kb. a terhességem felénél elkezdték mondogatni, hogy túl rövid a combcsontja a babámnak, ez gondot jelenthet, elküldtek genetikára, millió vizsgálat volt, végig idegeskedtem a terhességemet, most van egy 15 hónapos teljesen egészséges fiam. Ne izgulj ezek a mérések nem pontosak, ha valami baj lenne, akkor azt már eddig is látni kellett volna. Gondolom az orvosod sem mondta, hogy baj van. Boldog babavárást és jó egészséget kívánok! Ne idegeskedj minden rendben lesz.
2012. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29. héten a BPD: 82,5 mm volt 32. héten már csak 80 mm semmi gond nincs a babával csak 2 különböző doki mérte
2012. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!